Praca w sądzie jako biegły

#2015-12-09 07:04:49 

HenrykaWielka

Użytkownik

Witajcie! Mam do was takie pytanie, czy myśleliście kiedyś o pracy w sądownictwie? Ja niedawno dowiadywałam się, jakie zadania otrzymuje biegły grafolog i zaciekawiła mnie ta specjalność. Ciekawi mnie także to, jakie predyspozycje muszą mieć wykwalifikowani biegli sądowi. Czy posiadacie jakieś informacje w tej kwestii?
#2015-12-09 07:27:00 

Grzech

Użytkownik

Wydaje mi się, iż praca w biegłego to doskonałe dla mnie zajęcie. Fascynuje mnie badanie dokumentów oraz innych papierów czy dowodów http://www.analityks.com.pl/oferta. Mam świadomość tego, że nie wygląda to jak na filmach, ale pomimo tego musi to być naprawdę ciekawe. Z przyjemnością dowiem się czegoś więcej na ten temat, lecz mam spory kłopot z odnalezieniem osób, które pracują na tego rodzaju stołkach. Ufam, iż przynajmniej jedna taka osoba udziela się na forum. Niewątpliwie takie komentarze okażą się dla mnie bardzo cenne.
#2015-12-09 08:48:51 

Dobrowolna

Użytkownik

Ja chciałabym trudnić się po studiach czymś, co chociażby odrobinę byłoby dla mnie ciekawe i dawałoby szansę na godne zarobki. Niedawno długi czas nad tym myślałam i doszłam do wniosku, że atrakcyjnym pomysłem będzie badanie narkotyków albo na przykład szczegółowe badanie dokumentów i akt w jednym z sądów. Na nieszczęście mało na ten temat można odnaleźć w sieci. Wierzę, że ewentualnie na forum znajdzie się ktoś, kto będzie mógł powiedzieć nieco więcej w kwestii zatrudnienia w sądownictwie.
#2015-12-09 10:38:24 

Marysieńka

Użytkownik

Szukam najwłaściwszego dla siebie zawodu od dłuższego czasu, ale zadanie to jest naprawdę kłopotliwe. W tej chwili ciekawią mnie zawody w rodzaju prawnik albo biegli sądowi. Fascynującym zawodem może być też biegły grafolog, aczkolwiek obawiam się, że odszukanie takiej pracy okaże się naprawdę kłopotliwe. Jeśli pojawi się na forum ktoś kto pracuje w takiego rodzaju charakterze, będę bardzo zobowiązana za wszystkie komentarze i sugestie. Planuję się do powyższego dokładnie przygotować i uzyskać potrzebą wiedzę.
#2015-12-09 11:21:06 

Kwiaciarka

Użytkownik

Cenne wypowiedzi, doradziliście mi, a w szczególności zainteresowały mnie opinie odnośnie tematu biegły językoznawca. Taki językoznawca zajmuje się m.in. cyberstalkingiem oraz analizowaniem plagiatów, co wydaje się bardzo interesujące. Przy okazji poczytałam, jak wykonuje się badanie prawdziwości testamentu pisemnego, a taka wiedza kiedyś może się przydać. Pozdrawiam!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015