Gniazda i kontakty do firmy

#2015-12-09 07:04:22 

Krokodyl

Użytkownik

Na codzien prowadzę firmę, która zajmuje się tworzeniem animacji video. W najbliższym czasie planuję modernizację użytkowanego biura. Korzystamy z wielu komputerów i monitorów, dlatego instalacja elektryczna ma dla nas bardzo duże znaczenie. Chciałbym, aby na ścianach znajdowały się wszelkie możliwe gniazda i aby nie zabrakło kontaktów. Co mi doradzicie?
#2015-12-09 08:44:08 

Niszczyciel

Użytkownik

Według mnie gniazda simon są warte uwagi. Firma ta produkuje wiele linii gniazd i nie tylko, na pewno znajdziesz coś do swojej firmy. Ja korzystam z nich nie tylko w firmie, ale również w domu. Zamontowałem je we właściwych miejscach dzieki czemu nie musiałem wprowadzać pozniejszych poprawek. Trwałe kontakty Gira również się przydadzą.
#2015-12-09 09:35:53 

Skarb

Użytkownik

Osoba odpowiedzialna za instalacje elektryczną w mojej firmie poleciła mi abym zainwestował w Gniazda Ospel. Pracownik ten miał zdecydowanie rację! Są to jedne z najlepszych gniazd, z jakimi miałem do czynienia. Dobrze przymocowane posłużą przez lata, co pozwoli uniknąć późniejszych kosztów.
#2015-12-09 11:58:30 

Niszczyciel

Użytkownik

Nie zapominajcie wygodnych w użytkowaniu kontaktach Legrand . Produkowane również w wielu liniach również są bardzo stylowe. Jeżeli chodzi o mnie, to lepszych kontaktów nie widziałem, a trochę ich przerobiłem. Różne wersje pozwalają dobrać konfigurację potrzebną w danym miejscu ogranicza to koniecznosc używania innych, zupelnie nie potrzebnych rozwiązań.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015