Sprawdzona agencja modelek

#2015-12-11 10:26:25 

HenrykaWielka

Użytkownik

Poszukuję profesjonalnej agencji modelek, która „użyczyłaby” mi kilka swoich wykwalifikowanych (to ważne, nie chcę żadnych nowicjuszek) dziewczyn do sesji promocyjnej odzieży firmowej. Najlepiej, gdyby mieli stronę internetową i portfolio (realizacje, albo chociaż zdjęcia zatrudnionych u siebie modelek). Jesteście w stanie mnie gdzieś skierować? Dziękuję.
#2015-12-11 11:35:29 

Dobrowolna

Użytkownik

Jakie miasto, bo to chyba najważniejsze a nie wspomniałaś? Medium nie jestem, sama nie zgadnę, a Polska to jednak duży kraj z tej perspektywy :P
#2015-12-11 12:28:33 

HenrykaWielka

Użytkownik

A, tak, przepraszam. Firma ma siedzibę w Poznaniu i to tutaj chcielibyśmy przeprowadzić sesję (część w naszym showroomie, np. na tle innych produktów, część na dworze). Nie wykluczamy też zawiązania dłuższej współpracy z daną agencją, oczywiście o ile tylko się sprawdzi, dlatego tak ważne jest dla nas, by nie „strzelać w ciemno” z wyborem. Nie ma czasu na pomyłki, szczególnie, gdy konkurencja nie śpi ;) Znalazłam w internecie jakąś agencję prime-models.pl, może wiesz coś o tym?
#2015-12-11 13:02:54 

Dobrowolna

Użytkownik

Odpuściłabym sobie akurat tą agencję, o której piszesz, bo słyszałam o nich kilka bardzo niepochlebnych opinii (modelki ładne, ale przychodziły ponoć np na targi kompletnie nieogarnięte, nie wiedziały nawet, co mają reklamować). Tak już abstrahując, skoro zajmują się na co dzień wyglądem, a ich własna strona internetowa wygląda tak biednie (sorry, ale Times New Roman? Jestem grafikiem z wykształcenia, może dlatego tak mnie to boli), to chyba nie bardzo wiedzą, co robią :P Z takich typowo lepszych agencji to proponowałabym np: http://www.mohomodels.com/modelki-i-hostessy/, pod tym linkiem masz akurat zdjęcia dziewczyn, możesz sobie nawet wybrać, które konkretnie chcesz. Tutaj natomiast: http://www.mohomodels.com/realizacje/ są ich realizacje, przejrzyj sobie i się zastanów, wg mnie wygląda to zachęcająco (ostatecznie zawsze możecie wynająć dobrego grafika do retuszu, hehe, ja sobie poradzę z każdym zdjęciem xD).
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015