Potrzebuję dobrej hurtowni

#2015-12-14 09:47:46 

Kwiaciarka

Użytkownik

Cześć wszystkim. Przeszukuję Internety w celu znalezienia dobrej hurtowni kosmetycznej. Polecicie coś?
#2015-12-14 10:56:08 

Grzech

Użytkownik

Witaj. Myślę, że nie podałaś znaczącej informacji – skąd jesteś, czego konkretnie szukasz. Możesz na forum pochwalić się, po co potrzebne Ci są duże ilości kosmetyków. Otwierasz biznes? Chcesz zbawić świat? Wolisz ilość, nie jakość? Bawisz się w ascetę?
#2015-12-14 12:16:20 

Kwiaciarka

Użytkownik

Marzę o robieniu makijaży na zamówienie. Lubię czytać książki na ten temat, oglądać kanały na Youtube, sama oczywiście maluję siebie na różne okazje. Zawsze wszyscy chwalą moją precyzję, moją kreatywność i wyobraźnię. Wiele kobiet nie eksperymentuje z makijażem, tylko po prostu codziennie nakłada fluid, tusz i na tym koniec. A tymczasem fajny makijaż można stworzyć nie tylko na specjalną okazję – ślub, wesele, impreza – ale też na co dzień. Skąd jestem. Z Warszawy. To stolica, ogromne miasto, więc pewnie punktów kosmetycznych też jest wiele.
#2015-12-14 12:47:05 

Dobrowolna

Użytkownik

Ja też jestem z Warszawy, a jednak zaopatruję się w hurtowni kosmetycznej w Gdańsku. Moja kuzynka studiuje w tym mieście i podsłuchały, jak koleżanki z roku zachwalają tę hurtownię. Spodobała mi się, zrobiłam zamówienie. Potem drugie, dziesiąte. I tak jesteśmy związani już trzy lata z tą hurtownią.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015