Z Gorzowa Wielkopolskiego do Holandii.

#2016-01-12 05:33:28 

Marysieńka

Użytkownik

Podobnie jak wiele moich koleżanek, zaraz po szkole wybieram się do pracy za granicą. Wszystko w zasadzie mam już zaklepane, bo pracę i mieszkanie załatwiła siostra koleżanki. Po prostu szkoda energii na pracę za marne grosze w Polsce. Ale mam pytanie do tych, którzy pracują za granicą, zwłaszcza w Holandii. Ile zajmuje podróż do Polski i jak często wracacie w odwiedziny do kraju, bo nie ukrywam chyba będę strasznie tęsknić.
#2016-01-12 08:28:36 

Krokodyl

Użytkownik

Jak się narobisz, to nie będziesz miała czasu na tęsknoty. Pytanie tylko jak podchodzisz do tej pracy. Ja na przykła pracuję w Niemczech tylko po to, żeby odłożyć pieniadze i kupic mieszkanie, a przynajmniej miec czesc kasy na jego zakup i ewentualnie urzadzenenie. Nie widzi mi się zamieszkanie na stałe u Niemców.
#2016-01-12 11:06:25 

Kwiaciarka

Użytkownik

Ja pracuję w Holandii sezonowo, w gospodarstwie rolnym. Praca ciężka, ale pieniądze dobre. Z lubuskiego to masz całkiem blisko, więc spokojnie co jakiś czas możesz odwiedzać rodzinę bo i podróż krótka no i niedroga, zwłaszcza jak znajdziesz jakiegoś taniego przewoźnika.
#2016-01-12 11:24:21 

spoko_ziom

Użytkownik

Z pod zachodniej granicy Polski do Holandii to najlepiej jakimś busem. To najtańsza opcja. Są takie firmy jak przewozy.rabbittrans.pl , które specjalizują się w tego typu przewozach. Wszystko jest legalne, zatem i busy są nieźle wyposażone no i sprawne technicznie. Podróż jest dosyć krótka, więc i nie szczególnie uciążliwa. Na upartego to w takiej opcji do Polski możesz przyjeżdżać nawet 1-2 razy w miesiącu. Po prostu korzystasz z formularza zamówień http://przewozy.rabbittrans.pl/zamow ustalasz termin i gotowe. Zabiorą cię z pod domu i odstawią pod wskazany adres.
#2016-01-12 14:16:11 

Marysieńka

Użytkownik

Super, nie wiedziałam, że tak to działa. Dzięki za informację.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015