Projekt dużego ogrodu dla klienta

#2016-01-18 07:35:07 

lady_C

Użytkownik

Robię dość spory projekt dla ważnego klienta. Chodzi tutaj o ogród. Klient ma duży kawałek działki. Po konsultacjach ustaliliśmy, że chce on mieć wydzieloną część dla gości, osobno część do relaksu i kawałek typowo ozdobny. Moje pytanie do was. Klient wymyślił sobie, że chce mieć potężne betonowe kule ogrodowe. Ktoś ma pojęcie gdzie takie coś dostanę?
#2016-01-18 08:53:59 

Kwiaciarka

Użytkownik

Od kiedy w geście projektanta leży znalezienie dostawcy? Nie mam pojęcia kto produkuje takie rzeczy, ale chyba to nie twój problem prawda? Pracuję jako architekt i wiem, że my zajmujemy się tylko rozplanowaniem wszystkiego.
#2016-01-18 09:32:36 

limba

Użytkownik

Koleżanka nic nie wniosła do tematu jak na razie. Moja znajoma chciała sobie zrobić schodki ogrodowe. Z tego co pamiętam, korzystała z usług firmy Art Garden. Sprawdź na ich stronie. Mają w swojej ofercie właśnie betonowe elementy. Co prawda nie wiem co masz na myśli pisząc „potężne”, ale jakieś kule mają w swojej ofercie. Może akurat :)
#2016-01-18 11:57:29 

pan_kapitan

Użytkownik

Korzystałem z oferty tej firmy jakiś czas temu. Mogę polecić z czystym sumieniem. Sprawdź ofertę na ich stronie. Z tego co wiem mają dość duży wybór, różne rozmiary. Tak jak koleżanka wyżej napisała, nie wiem o jaki rozmiar dokładnie chodzi więc nie jestem w stanie pomóc, ale jeżeli zadzwonisz to przez telefon udzielą ci wszelkich niezbędnych informacji :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015