Pomocy potrzebna firma tworząca profesjonalne animacje!

#2016-02-02 09:21:28 

Kwiaciarka

Użytkownik

Witajcie kochani, zwracam się do was z prośba o znalezienie dobrej firmy produkcyjnej, która będzie w stanie utworzyć dla mnie animacje, spoty reklamowe i instruktażowy film, dzięki któremu łatwiej mi będzie rekrutować pracowników, wdrażać ich i przyciągnie uwagę klientów. Prowadzę firmę cateringową, dopiero się rozwijam, ale mam ogromny zapał i wierzę, że można zmienić nawyki ludzi przestawiając ich na ten zdrowszy tryb. Jeśli moglibyście polecić cokolwiek byłabym szczęśliwa, naprawdę mam sporo pracy, co nie przeszkadza mi w realizowaniu swoich pomysłów. Błagam o pomoc, dajcie jakiś namiar na dobre studio, pozdrawiam
#2016-02-02 09:30:44 

Lost

Użytkownik

Witaj, trudno jest wybrać naprawdę dobre studio, bo jest ich wiele, ale myślę, że na pewno dasz radę coś wybrać, jeśli posłużysz się Internetem. Wydaje mi się, że będzie to najrozsądniejszy pomysł ze względu na to, że będziesz mogła spokojnie porównac sobie ich oferty zarówno cenowo jak i pod względem jakości. Wydaje mi się, że reklama powinna być od początku dobrze zrobiona, bo liczy się pierwsze wrażenie.
#2016-02-02 11:00:58 

Marysieńka

Użytkownik

Wydaje mi się, że bardzo dobrą ofertą wyróżnia się to studio (podaję link) http://woodpeckermp.pl/filmy-promocyjne/ Mają dość ciekawą ofertę, cenowo też nie wypadają najgorzej, a wystarczy tylko spojrzeć na ich portfolio i doświadczenie. Pracowali już z wieloma znanymi markami, myślę, że twoja firmę też wypromują. Pozdrawiam
#2016-02-02 13:37:45 

spoko_ziom

Użytkownik

Witam, ja natomiast uważam, że na samym początku lepszą alternatywą, a przede wszystkim tańszą, będzie spot animacyjny 2D wykonany przez kogoś do rzeczy, żeby jakoś wyglądał.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015