Gdzie najlepiej zakupić sprzęty do kawiarni?

#2016-02-24 00:33:46 

Marysieńka

Użytkownik

Udało mi się zebrać środki na realizację mojego marzenia i od przyszłego miesiąca będę prowadzić swoją własną kawiarnię połączoną ze sklepem w Krakowie. Dzięki temu że zapytałam o pomoc w znalezieniu lokalu na forum udało mi się znaleźć świetne miejsce w dobrej cenie. Może magia internetu znów pomoże i uda mi znaleźć dystrybutora lad chłodniczych i szaf chłodzących, który w konkurencyjnej cenie pozwoli na kompleksowe wyposażenie sklepu ES SYSTEM K. Proszę o szybką pomoc bo pracy dużo, a niedługo otwarcie :). Pozdrawiam serdecznie!

#2016-02-24 01:48:32 

pan_kapitan

Użytkownik

Gratuluję odwagi w spełnianiu marzeń. Miło czyta się takie posty :). Niestety ja Pani nie pomoge bo nie orientuje sie w temacie, w kazdym razie trzymam kciuki.
#2016-02-24 04:34:56 

Marysieńka

Użytkownik

Okej, dziękuję za kciuki. To jak, pomoże mi ktoś? :)
#2016-02-24 06:03:18 

eLka

Użytkownik

Pewnie że tak. Mam trzy sklepy we Wrocławiu i również potrzebowałam lad cukierniczych. Myslalam ze sie zalamie jak zobaczyłam propozycje z różnych sklepów z całej Polski. Takie zakupy nigdy by mi sie nie wróciły. Więc szukałam dalej i trafiłam na świetnego dystrybutora es system k. Różnica w cenie była taka że zakupując u nich 5 lad to tak jakbym jedną dostała za darmo. A najbardziej zabawne było to, że marka, czas gwarancji, parametry, wszystko identyczne jak w tych drogich sklepach.
#2016-02-24 08:59:28 

Marysieńka

Użytkownik

Dokładnie o taką magię internetu mi chodziło. Bardzo dziekuję za pomoc.
#2016-02-24 09:31:03 

eLka

Użytkownik

Najwyraźniej jesteś w czepku urodzona bo nawet nie zwróciłam uwagi ze ten sklep jest z małopolski, cyzli blisko Ciebie. Pozdrawiam.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015