Centrale Apowent.

#2016-03-14 05:00:02 

Niszczyciel

Użytkownik

Na etapie projektowania swojego domu podjąłem decyzję o zastosowaniu systemu wentylacyjnego z odzyskaniem ciepła, a nie zwykłej wentylacji grawitacyjnej. Obecnie poszukuję zaufanego producenta tych central i wykonawcy. Nieustannie w Internecie przewija mi się nazwa firmy Apowent, nie wiem tylko czy nie jest to efekt działań marketingowych podjętych przez producenta. Czy posiadacie urządzenia ich produkcji? Jak się sprawdzają?
#2016-03-14 06:59:22 

Krokodyl

Użytkownik

Posiadam w swoim domu urządzenia produkcji Apowent i złego słowa nie mogę o nich powiedzieć. Od kilku lat działają bez zarzutów. Wybrałem Apowent, ponieważ są to profesjonaliści, którzy stosują materiały najwyższej jakości. Ze szczegółami możesz zapoznać się na stronie http://apowent.pl/ , gdzie producent czytelnie opisuje stosowane technologie oraz używane materiały.
#2016-03-14 09:03:38 

Grzech

Użytkownik

No dobra, a jakaś inna firma? Przecież chyba nie oni jedni produkują te machinerie?
#2016-03-14 10:30:03 

Krokodyl

Użytkownik

Moim zdaniem Apowent to najlepszy producent urządzeń do wentylacji automatycznej z odzyskaniem ciepła, ponieważ pozostali producenci, z którymi miałem do czynienia nie potrafili tyle powiedzieć o swoim fachu i sprawiali wrażenie nie do końca znających się na swojej robocie amatorów.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015