Sprzęt do firmy, sklep internetowy

#2016-03-13 18:50:13 

Dobrowolna

Użytkownik

Moi drodzy, razem z mężem otwieram firmę, której będe właścicielką. Ja zajmowac sie będę sprawami administracyjnymi i księgowymi, on specjalistyczą pracą. Mam za zadanie wyszukać sklepu lub producenta, który może mi sprzedać kilka rzeczy nie za milion monet, między innymi szukam tulei z wieloklinem, ale dobrze. Chętnie zapłacę, ale nie fortunę.
#2016-03-13 20:25:23 

Grzech

Użytkownik

Oj złotko, to ja nie wiem czy taki znajdziesz.
#2016-03-13 20:47:51 

Dobrowolna

Użytkownik

Dla ciebie ‘pani złotko’ jak już hahaha
#2016-03-13 21:36:58 

pan_kapitan

Użytkownik

Znajdziesz, znnajdziesz spokojnie. Ja kupuję w ABCNC, ostatnio kupowałem tam koła zębate i muszę przyznać, że sprawdzają się znakomicie. Mój znajomy mówi, że zawsze to co tam kupuje jest dobrej jakości i może byc używane latami, chociaz wiadomo, że każdy sprzęt sie kiedyś zużywa i trzeba go serwisować.
#2016-03-14 00:22:34 

Dobrowolna

Użytkownik

Oczywiście, że tak, normalne ślady użytkowania to nie jest problem. Problem się zaczyna kiedy nie możesz normalnie pracowac tylko musisz składać reklamacje albo kupowaąć nowe. Ostatnio kupiłam tableta i wyobraźcie sobie, że kobieta nie dość, że chciała mi wcisnąc trzy poserwisowe to jeszcze ten zupełnie nowy, fabtycznie zapakowany jest wadliwy i rozładowuje się w ciągu godziny!
#2016-03-14 03:09:38 

pan_kapitan

Użytkownik

No to coś jest ewidentnie nie tak, nie ma innego wyjaśnienia. No to w tym sklepie powinnaś być zadowolona, mąż też.
#2016-03-14 06:00:05 

Grzech

Użytkownik

Ja tam zawsze biorę obudowane łożyska liniowe, mogę spokojnie powiedzieć, że jest to najloepszy sprzęt z tej kategorii, z jakim miałem do czynienia, a pracuję naprawdę duzo.
#2016-03-14 08:37:00 

Dobrowolna

Użytkownik

No to w takim razie dziękuję za objaśnienia, sprawdzę co i jak, a tableta oczywisćie będę wymieniać i reklamować, bo to jakiś żart po prostu jest. Nie dośc, że generalnie cała elektronika, którą się teraz kupuje to całkowita chińszczyzna, to jeszcze do tego nawet nie mozna się porząnie rozhulać z pracą na tym sprzęcie. Mój mąż miał dokladnie to samo kiedy kupował komputery do firmy, jeden z nich musiał wymieniać dwa razy. W sklepie nic- wadliwa partia i tyle! Szlag może człowieka trafić.
#2016-03-14 11:35:56 

Grzech

Użytkownik

Bardzo chcialbym móc się nie zgodzić, ale tutaj niestety nie mogę – elektronika niestety kuleje.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015