Opony Uniroyal opinie

#2016-03-23 00:38:02 

Grzech

Użytkownik

Witam panów. Mam szanse kupić okazyjnie od znajomego mechanika używane opony zimowe o wymiarach 205/65 rozmiar 15. Zastanawiam się jak jest z trwałością ogumienia sprzedawanego pod marką Uniroyal? Nigdy wcześniej nie miałem takich i będę wdzięczny za wyrażenie zdania przez ich użytkowników. Wiadomo, że doradcy w sklepie to będą zawsze próbowali mi opchnąć najdroższe ;) Z góry dzięki za pomoc, pozdrawiam
#2016-03-23 01:40:12 

DymNaStadionie

Użytkownik

Jedna z najlepszych marek na rynku jeśli dobrze kojarzę, ale ja wolę Continentala. Moim subiektywnym zdaniem lepiej się na nich jeździ. Ale to pewnie kwestia dyskusyjna.
#2016-03-23 02:34:56 

Skarb

Użytkownik

Nie kupuj używanych, bo za chwilę będziesz je musiał wymieniać i nie wiadomo, dlaczego gość chce je tobie sprzedać po okazyjnej cenie. Może mają jakąś wadę o której nie wspomina, bo by wtedy nie zarobił? Zamów sobie przez internet nowe, lepiej na tym wyjdziesz.
#2016-03-23 03:46:22 

Grzech

Użytkownik

To da się przez internet kupić tanie nieużywane? No co tu ukrywać, oczywiście byłbym zainteresowany nabyciem nowych zimowek w dobrej cenie. Dłużej by wytrzymały niż używane, to na pewno. Tylko gdzie takie kupić, macie może jakieś sprawdzone sklepy? Żeby serio warto było kupić.
#2016-03-23 05:36:46 

Niszczyciel

Użytkownik

Ja prowadzę firmę budowlaną, więc wierz mi tnę koszty jak tylko mogę. Tylko kwestia bezpieczeństwa pracowników jest zbyt ważna, by ryzykować czyjeś zdrowie albo życie, więc zawsze kupuję nowe opony. Ostatnio brałem je stąd: http://sklep.opony-kunicki.pl/szukaj/opony-przemyslowe-Apollo, idzie się dogadać jak się kupuje ich więcej na niższe ceny. Tutaj masz Goodyeara dla osobówek: http://sklep.opony-kunicki.pl/szukaj/opony-Goodyear-205_65_r_15 oczywiście w tym rozmiarze, co ciebie interesuje. To bardzo dobry producent, więc wtopy na pewno nie zaliczysz kupując jego gumy.
#2016-03-23 06:41:05 

Skarb

Użytkownik

Hahaha no raczej, ze da się przez internet kupić taniej. A już na pewno korzystniej niż u jakiegoś podejrzanego mechanika, który na pewno ma w tym swój interes. Nie ma nic za darmo ;)
#2016-03-23 06:56:26 

Grzech

Użytkownik

To piszesz, że ten sklep jest serio sprawdzony? Jak z realizacją zamówienia, długo się czekało na dowóz?
#2016-03-23 09:01:55 

Niszczyciel

Użytkownik

Ja miałem chyba na trzeci dzień po złożeniu zamówienia, ale nie pamiętam już szczerze mówiąc. To „ostatnio” to było jakieś dwa, trzy lata temu. Czas szybko ucieka kurcze, zaraz będę musiał do prywatnej osobówki kupić i opony i felgi.
#2016-03-23 09:37:14 

Grzech

Użytkownik

Ok., rozumiem. Dzięki za doradzenie.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015