Długoterminowe wypożyczenie auta w Poznaniu lub okolicy

#2016-03-23 05:18:00 

pan_kapitan

Użytkownik

Posty: 42

Skąd: Opole

Wiek: 21

Jestem zainteresowany wypożyczeniem auta na dłuższy okres czasu ze względu na rozkręcenie działalności gospodarczej. Nie mam funduszy na zakup nowego auta więc taka opcja byłaby chyba najlepsza. Lepiej dla mnie płacić co miesiąc jakąś ratę niż od razu wywalić jakąś kosmiczną sumę pieniędzy. Potrzebowałbym auta dostawczego, może busa. Chcę jakiś sprawdzony wynajem aut. Jeśli rozchodzi się o Poznań to ma chyba dość dużo takich wypożyczalni?

#2016-03-23 06:03:50 

spoko_ziom

Użytkownik

Posty: 37

Skąd: Ruda Śląska

Wiek: 19

Pewnie że ma! Po wpisaniu w google wyświetla się ich mnóstwo. Rozumiem, że potrzebujesz czegoś sprawdzonego, bo wpakowanie się na co najmniej kilka miesięcy w abonament za auto to też inwestycja. Ja generalnie tylko raz korzystałem z wynajęcia auta w Luboniu, ale to było już ładnych parę lat temu, w dodatku nie płaciłem nic za to, bo sytuacja dla której korzystałem z wypożyczalni była inna. Potrzebowałem wtedy samochód zastępczy z OC sprawcy i sam Poznań nie zaoferował mi nic ciekawego a przypadkiem polecono mi wypożyczalnię w Luboniu, nie wiem czy jeszcze wogóle istnieje.

#2016-03-23 07:27:58 

ognioodporna

Użytkownik

Posty: 62

Skąd: Szczecin

Wiek: 39

Jak wcześniej wspomniano, wypożyczalni jest sporo. Jak potrzebowałam kiedyś konkretnego auta natrafiłam przypadkiem na torcar24 i jestem zadowolona. Piszą, że oferują również wynajem długoterminowy. Moim zdaniem warto zadzwonić i się dopytać o więcej konkretów, ponegocjować cenę. Obsługa jest przyjazna i konkretna. Innej wypożyczalni nie jestem w stanie polecić.
#2016-03-23 10:12:43 

Lost

Użytkownik

Posty: 34

Skąd: Turek

Wiek: 18

Właśnie takiego tematu szukałem :) Nie będę zakładać nowego wątku tylko dołączam się do zapytania. A wie ktoś może jak sprawa wygląda w przypadku jakichś awarii czy kolizji? Robią problemy czy nie? Z ciekawości chyba się przejadę dowiedzieć więcej. Jak cena takiej usługi będzie dobra to jaki sens pakować się w zakup auta, które i tak traci zaraz na wartości, a jak się dużo korzysta to można wpakować się w skarbonkę bez dna. Płacę co miesiąc abonament jak za telefon i mogę zapomnieć o świecie i zająć się w spokoju biznesem.,
#2016-03-23 10:26:23 

pan_kapitan

Użytkownik

Posty: 42

Skąd: Opole

Wiek: 21

Dzięki za podpowiedź z tą wypożyczalnią. Innej alternatywy na razie nie mam, więc się chyba też skontaktuję z nimi.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015