Ile kosztują implanty, protezy i leczenie dentystyczne?

#2016-03-30 00:42:36 

motyka

Użytkownik

Witam serdecznie. Założyłam temat z nadzieją na znalezienie pomocy. Po drugiej ciąży zęby zaczęły mi się strasznie psuć. Mam 30 lat, a uzębienie mam gorsze niż niejedna babcia. Zwracam się do was z prośbą o pomoc związaną z tym co powinnam zrobić. Wiem ze niektóre zęby muszę wyleczyć lub usunąć, o tym zapewne zdecyduje specjalista. Ale zupełnie nie wiem co dalej, czy implanty czy może proteza? Nie chcę by moje dzieci wstydziły się za mnie na wywiadówce. Pomocy!
#2016-03-30 01:06:58 

lady_C

Użytkownik

Witaj. Doskonale rozumiem, ciąża ładnie wyniszcza zęby. Koniecznie musisz poszukać jakiegoś dobrego dentystę. Na początek spróbowałabym dostać się do specjalisty na kasę chorych, bo po co nadmiernie wyrzucać pieniądze. Tam bym sobie podleczyła zęby lub usunęła. Na protezę z tego co wiem, na kasę chorych czeka się nawet kilka lat, więc lepiej uzbierać trochę pieniędzy i zainwestować w siebie w dobrym gabinecie.
#2016-03-30 02:30:21 

spoko_ziom

Użytkownik

Jak dla mnie to najlepsze są implanty Warszawa tutaj znajdziesz mnóstwo ofert naprawdę dobrych specjalistów. Tylko żeby nie było, to dość kosztowna sprawa.
#2016-03-30 03:27:58 

Marysieńka

Użytkownik

Witam. Z czystym sercem zalecam leczenie. Implanty owszem dobre, ale kosztowne, najlepiej jest cieszyć się długo swoimi zębami. A warszawski stomatolog na pewno się znajdzie.
#2016-03-30 06:26:26 

Niszczyciel

Użytkownik

Witaj. Stomatolog owszem potrzebny, bo musisz leczyć swoje zęby, jeśli zdecydujesz się na protezę, to protetyk w Warszawie też się znajdzie :D a już całkiem poważnie. Proteza jest jakimś rozwiązaniem, ale to że będzie proteza nie znaczy ze nie będzie problemów. Mogą powstawać odciski, stany zapalne i inne, a przyzwyczaić się do protezy też nie jest łatwo. Implanty z kolei to dobro luksusowe, jak cie stac to na to się zdecyduj.
#2016-03-30 08:37:52 

Krokodyl

Użytkownik

Trzeba było dbać o zęby a nei teraz panikować, tak Polacy właśnie robią. Najpierw hulaj dusza a potem strach w oczach.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015