Czy e papierosy można palić przy dzieciach?

#2016-04-03 19:28:39 

Grzech

Użytkownik

Witam, mam pewne pytanie odnośnie e papierosów. Czy można palić przy dzieciach? Pytam bo wraz z żoną otwieramy rodzinny dom dziecka co zmusza mnie do rzucenia papierosów. Nie czuję się jednak na siłach aby obecnie to zrobić więc wolałbym robic to stopniowo np zaczynajac od elektrycznych. Prosze o powazne wypowiedzi.
#2016-04-03 20:38:23 

Kwiaciarka

Użytkownik

Praktycznie to produktem ubocznym spalania jest mgiełka pary wodnej, która ma zapach obojętny i taki sam wpływ na zdrowie. Od strony prawnej również nie ma zadnych zakazów dotyczących palenia liquidów, ale może to być źle postrzegane przez opiekę społeczną czy inne osoby które będą was oceniac zanim przydziela dzieci, wiec wtedy musisz sie wstrzymac.
#2016-04-03 21:52:44 

pan_kapitan

Użytkownik

Jest dokładnie tak jak pisze koleżanka. Jedyne na co musisz uwazac to zeby dzieci nigdy sie nim nie bawiły i nie zrobiły sobie przez to krzywdy. Palic mozesz na spokojnie i bez stresu. Pzdr.
#2016-04-04 00:36:10 

Grzech

Użytkownik

Dzięki za informacje. Skoro tak to powiedzcie mi tylko gdzie mogę dostać takie cudeńko. Najbardziej interesowałby mnie sklep internetowy z szybką wysyłką i dobrymi cenami. Możecie mi coś polecić?
#2016-04-04 02:41:54 

Kwiaciarka

Użytkownik

Zajrzyj sobie tutaj: http://e-mbj.com/7-e-papierosy to jeden z wiekszych i starszych sklepów w tej branży, który ma bardzo szeroki asortyment i dysponuje jedynie najlepszymi jakosciowo produktami. Palę dosyć często więc jak czegos potrzebuje to zagladam wlasnie tam.
#2016-04-04 04:44:59 

spoko_ziom

Użytkownik

Trochę się spóźniłem ale mam ciekawe informacje odnosnie palenia przy dzieciach prosto od lekarza. Zgodnie z tym co piszecie powiedzial ze nia ma sie o co martwic i czym obawiac bo dym składa się w 99% z pary wodnej wiec nie ma zadnego ryzyka. Zainteresowalem sie sprawa bo moj syn bardzo polubił kiedy palę i bardzo go to cieszy
#2016-04-04 07:05:55 

Grzech

Użytkownik

Bardzo dziekuje za pomoc. Fajnie ze sa jeszcze ludzie ktorzy bezinteresownie udziela informacji, doradzą i mozna im zaufać.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015