Potrzebna sala na przyjęcie weselne

#2016-04-05 04:28:14 

Krokodyl

Użytkownik

Witam, potrzebuję namiarów na fajną salę w spokojnej okolicy gdzie mozna zorganizowac przyjecie weselne. Wraz z narzeczoną bardzo zaangażowaliśmy się we wszystko co zwiazane jest z weselem i stwierdziliśmy że dobre położenie sali, najelpiej w bliskości przyrody gwarantuje dobrą zabawę. Nie wiem czy jest to regułą ale fajnie gdybyście mogli wskazać takie miejsce bo póki co nie udało mi się znaleźć nic konkretnego.
#2016-04-05 05:29:52 

lady_C

Użytkownik

Hej! To co zauważyłeś jest regułą gdyż takie ustronne miłe miejsca pozwalaja zapomnieć o codziennosci i sie odstresowac. Byłam ostatnio na świetnym weselu które odbyło się w takim miejscu, a że jako świadkowa pomagałam w organizacji to wiem co i jak, proszę: http://salabella.pl/index.php/strona/oferta/przyjecia-weselne/ . Obiekt dysponuje pokojami hotelowymi, które możesz zarezerwować dla części gości albo dla wszystkich i oczywiście wspaniałą kuchnią. Byłam już na kilku weselach ale to miejsce mogę szczególnie polecić bo ma klimat i wszystko czego trzeba porządnej prestiżowej sali.
#2016-04-05 05:55:14 

HenrykaWielka

Użytkownik

Wiesz może czy organizują także catering? Tak szczerze przyznam że jesli szukac takich usług to najlepiej właśnie znaleźć firmę która obsługuje wesela i posłuchać opini o imprezie, bo jeśli chodzi o gotowe posiłki Warszawa ma obecnie aż zbyt dużo firm z tej branży które niestety psują renomę reszcie.

#2016-04-05 08:06:10 

lady_C

Użytkownik

Mam taką wiedzę jak i Ty, wiem ze firmy organizujace wesela zajmuja sie cateringiem i z tego co widze na stronie internetowej tak jest tez w tym przypadku ale musisz sama napisać i zapytać bo nie mam pewności i nie chcę wprowadzić cie w blad.
#2016-04-05 10:17:56 

HenrykaWielka

Użytkownik

Okej dzięki za pomoc.
#2016-04-05 12:46:35 

lady_C

Użytkownik

Żadna tam pomoc, ale nie ma za co :P. Fajnie ze ktos docenia moje wypociny.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015