Urządzamy pokoik dla dziecka

#2016-04-07 05:02:43 

Kwiaciarka

Użytkownik

Cześć wam, robię nowy pokoik swojemu dziecku, bo już przestało być niemowlakiem, staje się pełnoprawnym małym dzieckiem :) Gdzie kupujecie wyposażenie do pokoików dziecięcych? Myślę również w zastawie, talerzu i kubeczku tylko dla niej, z których nikt inny nie będzie pił ani jadł. Co proponujecie?
#2016-04-07 05:50:07 

Marysieńka

Użytkownik

Bardzo fajny pomysł, ja też zamierzam to zrobić, ale jak sie przepowadzimy do nowego domu. To będzie jego małe królestwo więc też jestem zainteresowana. Wszystko w klepach stacjonarnych jest straszni eoklepane.
#2016-04-07 07:24:59 

Kwiaciarka

Użytkownik

No właśnie i tego chciałam uniknąć. Niedawno natknęłam się na lampki nocne dla dzieci w fajnym sklepie internetowym Liliko. Bardzo ciekawe, szczególnie podoba mi się ten pastelowy styl wszystkich tych rzeczy, przypomina troszkę styl skandynawski, który ja osobiście uwielbiam.
#2016-04-07 08:52:26 

Dobrowolna

Użytkownik

Ja się tam na stylach nie znam specjalnie ale zgadzam się, niedawno byłam tam i zrobiłam sama zamówienie. Wzięłam zestaw naczyń Krasilnikoff w sklepie www i najbardziej się bałam wysyłki, bo to przecież ceramika a kurierzy to wiadomo, że niespecjalnie często uważają. Ale niepotrzebnie się bałam, okazało się, że wszystko było tak zpaakowane, że nie miało prawa się nic stać.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015