Gdzie dostanę greckie ikony?

#2016-04-10 21:00:27 

Kwiaciarka

Użytkownik

Cześć wszystkim. Czy wiecie może gdzie w dobrej cenie dostanę grecką ikonę? Zależy mi na szerokim wyborze różnych motywów bo jeszcze nie zdecydowałam czy chciałabym Świętą Rodzinę, czy może samego Jezusa Chrystusa. Będę wdzięczna za wskazanie sklepu z dużym asortymentem.
#2016-04-10 23:44:54 

Grzech

Użytkownik

Witam, jeśli mowa o ikonach to najlepiej jest wybrać coś w księgarni ŚW. Jacek. To sklep internetowy który od wielu lat działa na rynku i oferuje certyfikowane dewocjonalia bardzo dobrej jakości. Warto również zajrzeć na dział książek bo ostatnimi czasy w Polsce publikuje się bardzo dużo świetnych pod wzgledem merytorycznym książek o wierze i sensie życia.
#2016-04-11 02:41:16 

SumaPiękna

Użytkownik

Również polecam ten sklep. Kolega mnie niestety trochę wyprzedził bo chciałam Ci od razu dać link do ikon, ale nigdy nie jest za późno. Trzymaj http://www.swietyjacek.pl/pl/c/Ikony/166. Z tego co pamiętam od 120 złotych masz darmową wysyłkę więc korzystnie będzie iśc za radą i dobrać sobie jakąś książkę, ale to już Twoja decyzja. Pozdrawiam serdecznie i wszystkiego dobrego.
#2016-04-11 03:57:16 

Kwiaciarka

Użytkownik

Książki chciałabym dobrać koniecznie nie tylko ze względu na darmową wysyłkę, ale trochę się zaniedbałam pod względem czytania, a tak szczerze to musze stwierdzić ze nasza katolicka kultura jest niedoceniona pod wzgledem filozofii. Jeśli zagłebimy się w Biblię, albo lektury z nią związane, które pomagają ją na nowo odkryć to szybko okaże się że wiele zachwalanych dzieł wschodzu pozostaje daleko w tyle. Pozdrawiam również i dziękuję za dobre życzenia.
#2016-04-11 04:53:01 

Grzech

Użytkownik

Jest tak jak mówisz. Cudze chwalicie swojego nie znacie.
#2016-04-11 06:25:24 

pan_kapitan

Użytkownik

A jakie dokładnie książki polecacie? Bardzo chciałbym przeczytać dobrą książkę zachęcającą do refleksji, ale nie wiem na co się zdecydować.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015