Czy wybielanie zębów trzeba powtarzać?

#2016-04-17 20:08:51 

Marysieńka

Użytkownik

Moją piętą achillesową od zawsze były zęby. Raz, że są troszkę krzywe. Dwa, że nie są zbyt białe i tu nie chodzi o przebarwienia, tylko po prostu taką mam kość. Czy z takim czymś da się coś zrobić? Można jakoś wybielić sobie zęby i czy to jest trwały efekt?
#2016-04-17 22:26:59 

Skarb

Użytkownik

Mam ten sam problem. Wyprubowałem już chyba wszystkie pasty wybielające, a efekt praktycznie rzaden. Też chce pójsć na wybielanie, ale rodzice mówiom że mi to niepotrzebne. A moim zdaniem jak najbardziej potrzebne. Doszło do tego, że krempuje się nawet publicznie usmiechać.
#2016-04-18 00:30:30 

HenrykaWielka

Użytkownik

Na krzywe zęby i wszelkie wady zgryzu pomoże ortodonta. Jak szukasz dobrego ortodonty w Poznaniu na Piątkowie to mogłabym kogoś ewentualnie polecić. Ogólnie prostowanie zębów nie jest trudne tylko wymaga sporo czasu, niekiedy kilka lat. Co do wybielania to pomoże ci chyba każdy stomatolog. Niestety efekt nigdy nie jest dany raz na zawsze i zabieg trzeba co jakiś czas powtarzać, a to wiąże się ze sporymi wydatkami i jednak z osłabianiem zębów. Ale jak to mówią chcesz być piękna musisz cierpieć:)
#2016-04-18 01:56:24 

Niszczyciel

Użytkownik

Jesli konkretnie interesuje cię Poznań wybielanie zębów to tutaj standardowa usługa realizowana chyba przez wszystkich lokalnych stomatologów, ale wiadomo że niektórzy są lepsi od innych. Mozesz sobie sprawdzić ten gabinet DuoDenti.pl. Prowadzi go bardzo sympatyczna pani stomatolog. A jak nie to zwyczajnie posprawdzaj na swoim osiedlu, na pewno masz co najmniej kilku detystów w okolicy.
#2016-04-18 04:13:13 

Dobrowolna

Użytkownik

Słyszałam, że do wybielania zębów można użyć sody. Spróbuj, przynajmniej będzie tanio:)
#2016-04-18 06:14:28 

Marysieńka

Użytkownik

Sody już dawno próbowała, ale efekt jest jeszcze słabszy niż w przypadku past wybielających, także pozostaje tylko dentysta.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015