Leasing dla nowych firm.

#2016-04-20 04:11:41 

Grzech

Użytkownik

Witajcie, niedawno otworzyłem firmę zajmującą się dostarczaniem drobnych paczek na terenie miasta. Nie dostałem jednak dofinansowania na zakup motocykli? Czy leasing tego typu pojazdów jest możliwy? Czy firma, która rozpoczyna działalność ma w ogóle szansę wziąć sprzęt w leasing?
#2016-04-20 05:24:32 

DymNaStadionie

Użytkownik

Wszystko zależy od sytuacji twojej firmy, możliwości finansowych, itd. Ale jeśli chodzi o zawieranie umów leasingowych polecam firmę Lease Broker. Sam z nimi współpracuję i jestem zadowolony. Mają ciekawą i korzystna ofertę leasingu dla nowej firmy więc warto zajrzeć na ich stronę i zapoznać się z ofertą. Jeśli zatem masz ukończone 18 lat i założoną działalność gospodarczą oraz poszukujesz bezpiecznych źródeł finansowania, stanowiących alternatywę dla kredytu leasing jest dla ciebie.
#2016-04-20 06:38:03 

motyka

Użytkownik

Jeśli chcesz wziąć w motocykle w leasing to uważam, że ta firma jest godna polecenia. Nie utrudniają nowym firmom tylko ze względu na krótki staż na rynku. Ale zanim podpiszesz umowę skonsultują ją nie tylko z księgowym ale i z prawnikiem. To nie jest głupi pomysł sprawdzić czy twoje interesy faktycznie są dobrze zabezpieczone.
#2016-04-20 08:20:10 

Grzech

Użytkownik

Dzięki za namiary. Nazwa tej firmy już mi się kilkakrotnie przewinęła, więc pewnie skorzystam z ich usług.
#2016-04-20 09:05:46 

lady_C

Użytkownik

A jakie ta firma ma warunki leasingu samochodów osobowych?
#2016-04-20 11:02:56 

motyka

Użytkownik

Na stronie internetowej https://www.leasebroker.pl/leasing-samochodu-osobowego znajdziesz wszystkie niezbędne informacje oraz w jednej z zakładek kalkulator do symulacji leasingu.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015