Potrzebny trener personalny

#2016-04-21 05:51:59 

Grzech

Użytkownik

Witajcie. Więc sprawa jest jasna. Sam się zmotywować nie mogę do trenowania, treningi na siłowni w grupie wcale mnie nie jarają, a nawet fakt, że opłaciłem karnet w ogóle mnie nie przekonuje do tego, by tam chodzić, bo „szkoda kasy”. Brakuje mi po prostu osoby, która będzie mnie potrafiła kopnąć w zadek i wstrząsnąć mną. Dlatego potrzebny mi trener personalny Kraków z kolei jest moim miastem. Znacie kogoś dobrego?
#2016-04-21 06:42:33 

DymNaStadionie

Użytkownik

Cześć stary, słuchaj, ja kiedyś znalazłem portal IdęNaTrening i tam był naprawdę świetny trener personalny Poznań jest objęty ich usługami, więc może i Kraków będzie? Bo z tego co widziałem, to i Szczecin i Lublin jest, więc myślę, że Twojego miasta też nie mogło braknąć.
#2016-04-21 09:36:18 

Grzech

Użytkownik

Słuchaj, dzięki stary za ten link, żeczywiście udało mi się znaleźć trenera i nawet się już z nim umówiłem. Zobaczymy tylko, czy będzie dobrze.
#2016-04-21 09:56:14 

DymNaStadionie

Użytkownik

No ja jestem zadowolony ze swojego trenera, bo daje mi naprawdę dużego kopa do działania. Wiesz, to ludzie z pasją, więc myślę, że i Ciebie uda się wciągnąć w ich świat ;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015