Przygotowanie na dziecko…

#2016-04-27 22:20:40 

Grzech

Użytkownik

Witam Was! Jestem w sporym stresie… już za kilka tygodni mam zostać ojcem i wraz moją żonką już powoli się denerwujemy.. tzn, ona jest bardzo spokojna, ale ja się martwię, kto był w takiej sytuacji to wie jak to jest. Chcę żeby było wszystko okej i dziecko było zdrowe. Ale przejdę teraz do konkretów, w oczekiwaniu na dziecko chciałbym zamówić meble dla niemowlaka z dobrego sklepu, tak żeby było już wszystko przygotowane na przyjście dziecka na świat. Może polecice mi jakiś dobry sklep, gdzie mógłbym zamówić te meble?
#2016-04-28 00:41:09 

DymNaStadionie

Użytkownik

Zamów sobie meble na babybest.pl tam masz naprawdę dużo mebli i ogólnie są one bardzo ładne i w dobrej cenie. Myślę, że to jeden z lepszych sklepów tego typu do zamawiania mebli i akcesoriów dla dziecka ;)
#2016-04-28 03:03:58 

egzamin

Użytkownik

O stary, dobrze wiem co czujesz, ja dopiero z moją żoną jesteśmy na samym początku, bo jest w 2 miesiącu, ale już oboje mocno to przeżywamy i sobie wyobrażamy, jak będzie wyglądał poród, co potem, jakie plany itp. To jest coś pięknego, ale również mocno stresującego. Z jednej strony nie mogę się doczekać, ale z drugiej chciałbym odwlec ten moment, bo wiem jak stresujące to będzie być w szpitalu i oczekiwać..
#2016-04-28 05:06:49 

HenrykaWielka

Użytkownik

Trzymaj się! Na pewno wszystko będzie dobrze i już niedługo będziesz trzymał dzieciaczka na rękach ;) Jestem tego pewna, ale teraz musisz być silny i wspierać żonę, bo to przed nią najtrudniejsza walka !
#2016-04-28 07:19:04 

Dobrowolna

Użytkownik

Dokładnie.. faceci mówią, że w takich sytuacjach się stresują itp. ale to nie oni muszą leżeć w sali i rodzić. Moja koleżanka rodziła tak długo, że to jest niepojęcie. A jak się przy tym wycierpiała, ja sobie nie wyobrażam tego.. mam nadzieję, że z czasem bardziej przywyknę do tej myśli.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015