Interesuje mnie tematyka szamb.

#2016-05-02 02:54:44 

motyka

Użytkownik

Mając na uwadze, że obecnie systemy kanalizacyjne bywają wadliwe i generalnie nie wiadomo co nam z kranów leci, to postanowiłam trochę poeksplorować tematykę szamb. Szczególnie interesuje mnie temat szamba betonowego w Łodzi i zaraz poza stają sie na nowo coraz popularniejsze. Chciałąbym znać wasze opinie na ten temat, wasze doświadczenia, dobre i złe.
#2016-05-02 04:17:02 

lady_C

Użytkownik

My mamy dobre doświadczenia. My w ogóle nie jesteśmy podłączeni tylko czerpiemy wodę ze studni. Mamy taką nowoczesną, także nie boimy się, że nie wiadomo co się w niej znjadzie, plus dodatkowo zbiorniki na deszczówkę. Dzieki temu na wodę pieniędzy nie wydajemy prawie wcale. Na początku jest inwestycja a potem bez problemu się zwraca, z reguły po około dwóch latach. Mamy to wszyystko od producneta System Plus. Zarówno samo szambo (grube betonowe ściany) jak i obsługa – pierwsza klasa. Mieszkamy w sercu Śląska, w Rybniku szambo betonowe nam się sprawuje bezbłędnie. Naprawdę warto.
#2016-05-02 06:50:23 

motyka

Użytkownik

Fajnie tak, ciekawe ile ludzi sie jeszcze zdecyduje w ciągu kilku najbliższych lat. Ja widze, że sąsiedzi się przymierzają.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015