Kupno używanego Citroena, na co zwrócic uwagę?

#2016-05-02 03:58:42 

Grzech

Użytkownik

Upatrzyłem sobie używanego Citroena Xsarę w komisie i chciałbym zapytać znawców na co szczególnie zwracać uwagę w tym samochodzie podczas zakupu. Chcę po prostu kupić dobry samochód, którym będę mógł trochę pojeździć nie pakując w niego majątku. Pozdrawiam i z góry dziękuję.
#2016-05-02 05:57:35 

DymNaStadionie

Użytkownik

We francuskich samochodach tej generacji najpierw patrzyłbym na tylną belkę czy wszystko z nią w porządku, czyli czy auto stoi prosto i nie przechyla się na którąś ze stron, albo czy nie rzuca na zakrętach i dobrze się prowadzi. Chociaż tak naprawdę dziś ceny regeneracji tylnej belki są tak nieduże że nie ma co przejmować się naprawą, ważne tylko żeby o tym wiedzieć i w porę się zająć. Pozdrawiam i udanego zakupy bo Xsary to naprawdę bardzo fajne autka o których właściciele bardzo pozytywnie się wypowiadają.
#2016-05-02 06:23:47 

motyka

Użytkownik

Przepraszam że się wcinam, ale mam problem z samochodem i z tego co czytam to może być właśnie tylnia belka bo auto lekko się przechyla na postoju na lewą stronę i wyrzuca je z zakrętów. Mam Citroena Berlingo, gdzie mogę go naprawić w Świdnicy. Znacie może jakiś dobry warsztat? Z góry dzięki za odpowiedź.
#2016-05-02 07:33:32 

lady_C

Użytkownik

Cześć, też mam Berlingo i pojechałam do tego warsztatu: http://tylnabelka.com/tylna-belka-po-regeneracji-citroen-berlingo/. Zdecydowałam się na wymianę bo samochód jest niemal cały czas w trasie i chciałam mieć pewnośc że już nic się nie przytrafi. Warsztat jak najbardziej w porządku, ludzie uczciwi i dokładni, policzyli mi o wiele mniej niż konkurencja u której bylam wczesniej. Polecam skorzystać.
#2016-05-02 07:50:16 

motyka

Użytkownik

Dziękuję za pomoc, poczytałam trochę o nich w internecie i rzeczywiście mają bardzo dobre opinie. Pozdrawiam i wszystkiego dobrego.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015