Izolacja łączenia rur parowych

#2016-05-09 02:23:07 

Niszczyciel

Użytkownik

Cześć wszystkim potrzebuję jakiejś dobrej izolacji połaczeń rur z parą. Najlepiej żeby była to taśma bo znam ten materiał, stosowałem już i wiem że się dobrze sprawdza. W każdym razie zapas jest już na wykończeniu więc przydałoby się go uzupełnić. Jeśli macie jakieś inne sposoby na izolację to piszcie smiało, ale najbardziej interesują mnie taśmy które moglibyście polecić. Pozdrawiam i z góry dziękuję.
#2016-05-09 04:38:57 

Skarb

Użytkownik

Na Twoim miejscu nie bawiłbym się w inne środki i materiały do izolacji skoro już dobrze pracuje ci się z taśma. Moje doświadczenia również wskazują że one najlepiej spisują się do izolacji rur z parą, trzymają się bardzo długo, a częściej pojawiają się nowe nieszczelności w innych miejscach niż tam gdzie zaizolowano.
#2016-05-09 06:10:28 

lady_C

Użytkownik

Mój ojciec ostatnio prosił mnie o znalezienie sklepu z taśmami izolacyjnymi i znalazłam tutaj: http://www.euro-tape.pl/oferta/ w bardzo dobrych cenach. Poczytałam sobie też opinie o markach taśm które oferują i ludzie sa z nich bardzo zadowoleni. Kupiłam tacie do zakładu nawet więcej niż chciał, narazie jest bardzo zadowolony i chwalił lepkość i nieprzepuszczalność. Więc jakbyś potrzebował porządnych taśm to mogę polecić, mój ojciec też :P. Pozdrawiam.
#2016-05-09 07:55:33 

Niszczyciel

Użytkownik

Dziękuję :). Mają bardzo duży asortyment i taśmy świetnej jakości, własnie szukałem czegoś od tego producenta ale obawiałem się ceny a tu prosze jaka niespodzianka, o wiele taniej niż w innych sklepach.
#2016-05-09 10:25:50 

Okrętowy

Użytkownik

Witam wszystkich. Często kupuję w tym sklepie bo jak już napisaliście taśmy mają bardzo dobre w niskich cenach i w zasadzie mozna tam kupić produkty do wszystkiego, od izolacji po znakowanie. Sklep obowiązkowy dla majsterkowiczów i małych zakładów.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015