Ranking laptopów.

#2016-05-12 01:50:00 

Niszczyciel

Użytkownik

W Internecie jest mnóstwo rankingów komputerów, które jednak mnie jako użytkownika nie przekonują. Miałem do czynienia z wieloma z tych list, ale nie zawsze jest tak jak piszą oceniający. Wydaje mi się, że czasami wpływ na ocenę ma sponsor takiej strony. Wolałbym poznać waszą opinię i na tej podstawie zrobić zestawienie najlepszego sprzętu.
#2016-05-12 03:51:22 

SumaPiękna

Użytkownik

Tak to już jest z tymi rankingami, że wiele z nich jest tworzonych w oparciu o jednego producenta, który odpowiednio dostarczył sprzęt i nie wymagał do tego zapłaty. Na takich stronach powinna być informacja jak w telewizji, że strona zawiera lokowanie produktu i czytelnik od razu będzie wiedział, o co chodi.
#2016-05-12 04:03:38 

Skarb

Użytkownik

To nie jest takie proste jakby się mogło wydawać. Ale jak najbardziej mogę polecić mój laptop to jest Dell Precision M6800, którego używam do pracy w biurze. Nadaje się do tego i nieźle wygląda. A to na stanowisku managerskim ma ogromne znaczenie.
#2016-05-12 05:33:22 

spoko_ziom

Użytkownik

Marka Dell jest bardzo dobra do pracy w biurze. Kilku moich znajomych, kiedy rozmawialiśmy o sprzęcie, mówiło właśnie, że pracują na tych laptopach. Przede wszystkim ceny laptopów Dell są bardzo dobre względem jakości. Dlatego tak wielu jest chętnych na ten sprzęt.
#2016-05-12 06:28:24 

limba

Użytkownik

Na jednym z czołowych miejsc, jeśli chodzi o wydajność umieściłabym HP EliteBook 840 i od razu zaznaczam, że nie jestem przedstawicielką producenta. Mam ten komputer i sprawuje się bez zarzutu. Szczególnie, że używam wielu aplikacji w jednym momencie i tak wszystko chodzi jak powinno.
#2016-05-12 06:59:49 

pan_kapitan

Użytkownik

Nie zapomnijcie też o ThinkPadzie T440, który od wielu miesięcy jest obecny na rynku i znalazł już wielu odbiorców, którzy oczywiście go chwalą.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015