Metalowe schody do domu? Czy to dobry pomysł?

#2016-05-19 23:33:53 

SumaPiękna

Użytkownik

Tak jak w temacie. Jak myślicie, lepszy będzie wybór schodów metalowych czy np. drewnianych? Widziałam kilka projektów właśnie takich schodów i nie ukrywam, że robią na mnie dużo lepsze wrażenie niż takie drewniane lub betonowe.
#2016-05-20 02:23:38 

Kwiaciarka

Użytkownik

No teraz w myśl estetyki metalowe schody będą bardziej pasować do wszystkiego. Jak tylko znajdę namiary na firmę która robiła dla mnie balustradę szklaną na balkon (http://www.chromsystem.pl/chromsystem---balustrady-chromoniklowe,-ze-szkłem.html) to od razu wyślę namiary. Tylko weź to teraz się dokop do tej faktury jak to było już jakiś czas temu :P

#2016-05-20 03:53:43 

Niszczyciel

Użytkownik

Pamiętaj, że schody to rzecz wymienna. Fakt, że kosztują sporo pieniędzy i nikt nie robi tego na rok albo dwa. Zawsze możesz wszystko zmienić jak ci się znudzi albo jak będziesz chciała robić generalny remont. Mi osobiście bardziej podchodzą schody drewniane.
#2016-05-20 06:14:45 

spoko_ziom

Użytkownik

Polecam ci firmę http://www.chromsystem.pl/. Znajomy zamawiał jakieś tam elementy do siebie i jak zobaczyłem efekt końcowy to byłem miło zaskoczony. Naprawdę fajne wykonanie i można powiedzieć, że usługa klasy premium :D
#2016-05-20 08:44:39 

Niszczyciel

Użytkownik

Chyba nawet przed chwilą byłem na ich stronie. Nie wiem jak wam, ale mi się wydaje, że firma to jakaś ściema. Z tego co słyszałem opinie to czasem problem się z nimi dogadać.
#2016-05-20 11:05:24 

spoko_ziom

Użytkownik

A skąd masz takie informacje? Uwielbiam jak ktoś pisze takie opinie a nie ma najmniejszego pojęcia co tak naprawdę firma robi. Sprawdź ile opinii w internecie przemawia za tymi usługami a potem zacznij się wypowiadać. W tym momencie nie wniosłeś nic do tematu.
#2016-05-20 11:33:08 

motyka

Użytkownik

Korzystałam z ich usług i mam bardzo dobre zdanie. Kontakt jest na poziomie a sam proces zamawiania to pikuś. Polecam i nawet się nie zastanawiaj jak chcesz mieć coś zrobione dobrze i do końca.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015