Skuteczność preparatów na dłuższego penisa

#2016-06-06 05:28:59 

DymNaStadionie

Użytkownik

Czy preparaty na wydłużanie penisa są rzeczywiście skuteczne? Nie chcę tu kręcić bo i tak wiadomo po co zakładam ten temat, więc od razu przyznam sie ze szukam czegoś skutecznego w dobrej cenie. Nie mam do końca przekonania do takich rzeczy ale spróbuję wszystkiego żeby tylko poprawić moja sytuację. Pozdrawiam.
#2016-06-06 05:59:38 

Skarb

Użytkownik

Witam. Mam podobny problem i zastanawiam się czy środek SizePower jest skuteczny. Spotkałem się z bardzo pozytywnymi opiniami na jego temat, jest bardzo chwalony i podobno szybko widać efekty, ale chciałbym poznać taką bezpośrednią opinię kogoś kto z niego korzystał. Z góry dzięki.
#2016-06-06 07:05:57 

motyka

Użytkownik

Mój chłopak też szukał takich tabletek i ze względu na pozytywne komentarze o marce Penilarge zdecydował się na zakup. Bardzo sobie chwali ten wybór bo efektów ubocznych nie ma a efekty można zauważyć już po kilku dniach. Jak kobieta również moge polecić bo uważam ze rozmiar penisa ma duże znaczenie. Tylko nie traktujcie tego dosłownie bo nie kazdy musi miec 20 cm. Nie o to mi chodzi. Po prostu kiedy jest się poniżej normy to choćby nie wiem jakich starań się dokładało kobiecie zawsze będzie czegoś brakować, takiej kropki nad i. Mam nadzieje ze rozumiecie i nie popadniecie w kompleksy przeze mnie :P
#2016-06-06 09:32:23 

Niszczyciel

Użytkownik

Cześć! Słuchajcie a jak jest z bezpieczeństwem stosowania tych środków. Chciałbym kupić sobie XtraSize ale słyszałem kiedyś że branie takich preparatów jest torchę ryzykowne.
#2016-06-06 10:24:07 

Skarb

Użytkownik

Odpowiadając na wasze pytania – tak te preparaty są skuteczne i bezpieczne, ale pod warunkiem ze stosujecie znane i sprawdzone, najlepiej polecane przez osoby które juz zazywaly. Nie ryzykowałbym brania czegoś niewaodomego pochodzenia a z tego co wiem dostepne w sklepach internetowych produktu przchodza atesty i sa dopuszczone do obrotu i spozywania. Jesli chodzi o XtraSize skład jest mi znany i na pewno jest bezpieczny.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015