Części do wózków widłowych – gdzie załatwiać?

#2016-06-20 06:01:23 

egzamin

Użytkownik

Witajcie moi dawni koledzy. Przez jakiś czas mnie tu nie było, ale już nadrabiam te wszystkie zaległości. Przy okazji pytanko mam i to nie małe. Bo mi się popsuł wózek widłowy i jakichś części do niego szukam. Pytałem już w sklepach z częściami do samochodów i na szrocie, ale nikt tam nie pomoże, wszyscy tylko ręce załamują. Zaraz to i ja się załamię, jak czegoś nie znajde Może wy tu jakieś pomysły macie albo doświadczenia z wózkami?
#2016-06-20 07:21:27 

Lost

Użytkownik

No tak, do wózków to rzeczywiście ciężko znaleźć coś. Ale czekaj, czekaj. Próbowałeś może w firmie Halplast? Z tego co pamiętam to oni się zajmują właśnie wyłącznie wózkami widłowymi i u nich można znaleźć części, serwis, nawet wynajem też. :)
#2016-06-20 07:49:27 

egzamin

Użytkownik

To istenieje coś takiego jak możliwości użyczenia widlaka? Nie miałem o tym pojęcia i szczerze powiem, że w szoku jestem. :O Ale dobrze o tym wiedzieć na przysłość, może się pojawi taka okazja. Niemniej teraz mnie interesują raczej części zamienne i je bym chciał sobie przejrzeć i kupić do tego, co mi się popsuło.
#2016-06-20 08:05:31 

Lost

Użytkownik

A to akurat żaden problem, bo na stronie http://www.wozkiczestochowa.pl/czesci znajdziesz właśnie taką ofertę z częściami zamiennymi. Wszystko Ci sprowadzą co tam potrzebujesz i jeszcze sami wstawią i zamienią, jak będziesz chciał, bo to naprawdę są świetni specjaliści. :D
#2016-06-20 08:42:36 

egzamin

Użytkownik

No to mi teraz ulżyło i już wiem dokąd się wybrać :D
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015