Rozwarstwienie narty – co robić?

#2016-06-22 22:46:09 

limba

Użytkownik

Hejka, mam problem z nartą :(. Wygląda to tak jakby sie rozwarstwiła. Nie wiem jak profesjonalnie nazywa się takie uszkodzenie ale nie da sie na nich jeździć. Czy takie rzeczy sie naprawia czy bede musiala kupic nowe narty? Z góry dziekuje za odpowiedz i pozdrawiam.
#2016-06-23 01:08:46 

Niszczyciel

Użytkownik

Jak najbardziej można to naprawić i nie kosztuje to wcale tak dużo jakby sie moglo wydawac. Mi tez sie kiedys rozwarstwiła prawa narta i kolega polecił mi profesjonalny serwis nart na ulicy Umultowskiej w Poznaniu. Poszedłem, zostawiłem narty i chyba za pare dni były gotowe do odbioru a zapłaciłem coś koło 30 złotych. Do tego za grosze zregenerowali mi ślizg i naostrzyli krawędzie, polecam.
#2016-06-23 03:24:32 

limba

Użytkownik

O! Bardzo dziekuję za pomoc. Myślałam że bedzie to o wiele drozsze bo narta wygląda paskudnie. Da się jakoś temu zapobiec w przyszłości?
#2016-06-23 04:24:20 

Skarb

Użytkownik

Nie bardzo, jest to po prostu zwiazane z eksploatacją i zdaza sie dosyc czesto :) Mozesz z czase zaopatrzyc sie w lepsze narty ale to nie gwarantuje powtórki, bo jak pisałem jest to coś normalnego. Kolega wie moze czy w tym sklepie mają buty do nart? Szukam od pewnego czasu czegos porządnego w dobrej cenie i jak dotąd nie udało mi się nic konkretnego znaleźć.
#2016-06-23 05:53:31 

Niszczyciel

Użytkownik

Mają bardzo duży wybór butów - http://supersportowy.pl/49-buty. Sam zastanawiam sie nad kupnem nowych bo moje już są troche zniszczone a chciałbym w przyszłą zimę wybrać sie na objazd po naszych górach, może nawet i po Alpach, wiec wypadałoby sie lepiej przygotować i wyglądać na poziomie.
#2016-06-23 06:18:58 

limba

Użytkownik

A gdzie zwykle jeździsz bo ja także chcicłabym się wybrać w dłuższą podróż ale nie wiem gdzie warto się zatrzymać.
#2016-06-23 08:44:46 

Niszczyciel

Użytkownik

Póki co jeździłem głównie do Czech wiec nie jestem wielce doswiadczony jesli o to chodzi.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015