Łazienka w nowej odsłonie

#2016-06-29 07:45:22 

Niszczyciel

Użytkownik

Hej. Zakładam temat zmyślą o takich osobach jak ja do antymajsterkowania. Pewnie gdybym miał talent do tego, to sam bym sobie położył, no ale jak wiadomo nikt nie jest idealny, więc i ja nie mogę być. Podzielcie się waszymi doświadczeniami w związku z poszukiwaniem odpowiednich speców. Z chęcią poczytam, co macie do napisania. Pozdrowienia dla was.
#2016-06-29 09:58:05 

motyka

Użytkownik

Witaj kolego. Faktycznie ideałów nie ma, ale nie ma, co się poddawać. Samemu też można położyć płytki to akurat nic trudnego. Mój mąż też nie umiał, a położył, wystarczy odrobina chęci. Czym to było spowodowane? Już tłumaczę/ Poszukiwaliśmy podobnie jak ty specjalisty, znaleźliśmy, przyznam szczerze, że ceny płytkarza z Warszawy były nawet zachęcające, ale wtedy nam się sprawy pokomplikowały i zmuszeni byliśmy działać na własną rękę. W ten spoóśb mąż postanowił samodzielnie spróbować. Póki co się trzymają. Może nie będzie potrzebna już interwencja takiego specjalisty, bynajmniej w naszym przypadku.
#2016-06-29 10:38:56 

Skarb

Użytkownik

Witajcie. To fajnie, że sam położył, ale nie masz gwarancji ile to potrzyma :D ja i tak zawsze powtarzam, że fachowcy są od tego, by takie coś robić. Nie ma co sobie rąk brudzić. A co do cen, to się nie zgadzam. Nie są takie wysokie. Trzeba tylko dobrze szukać. Pozdrowienia
#2016-06-29 11:42:11 

egzamin

Użytkownik

Hejka. Masz rację, trzeba dobrze szukać. Kobieta raczej nie położy sobie płytek, więc nie ma co namawiać. Lepiej sprawdź sobie tutaj http://glazurnictwociszewscy.pl/. Mają dobre ceny i są profesjonalni. Moi znajomi płytkowali sobie wielki taras, dwie łazienki i kuchnię i jakoś nie zbankrutowali. Tak, więc śmiało można ich polecić.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015