Malowanie mieszkania, kilka pytań.

#2016-07-04 05:48:19 

eLka

Użytkownik

Hejka wszystkim. Mam takie pytanie, kompletnie nie znam się na malowaniu a potrzebuję przemalować dwa pokoje. Czy zanim będę malować farbą to muszę czymś zabezpieczyć ścianę? A druga sprawa jest taka, że w jednym miejscu odpada mi tynk :/
#2016-07-04 06:23:37 

egzamin

Użytkownik

A nie łatwiej znaleźć fachowców którzy zajmują się malowaniem w Poznaniu? Ogólnie to ścianę trzeba przetrzeć, zagruntować i dopiero malujesz. W miejscach gdzie odpada tynk trzeba by było zerwać część i na nowo szpachlować. Filozofii nie ma, ale nie każdy się na tym zna.
#2016-07-04 09:18:46 

Grzech

Użytkownik

Ja polecam ci firmę http://www.janer-bud.pl/. Chłopaki znają się na rzeczy a przy takim czymś nie będę chcieli za to ogromnych pieniędzy. Polecił bym ci znajomego malarza, ale on teraz pojechał gdzieś za granicę i ciężko go namierzyć.
#2016-07-04 11:23:14 

limba

Użytkownik

Znajdź w internecie stronę firmy z usługami remontowymi w Poznaniu Cennik takiej firmy pewnie sprawdzisz na necie. Dawno nie korzystałam, ale chyba dalej płaci się za metry? Nie wiem ile jest tam tego malowania ale chyba powinnaś się zmieścić w domowym budżecie :)
#2016-07-04 12:10:14 

spoko_ziom

Użytkownik

Jeżeli dalej jesteś zainteresowana to zapraszam do kontaktu. Jestem na miejscu, posiadam odpowiednie narzędzia i czas żeby się tym zająć. Robota na dwa dni biorąc pod uwagę czas schnięcia farby.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015