Zdrowe jedzonko

#2016-07-07 08:01:06 

Krokodyl

Użytkownik

Witajcie forumowicze. Wraz z żoną ustaliliśmy, że chcemy się zdrowo odżywiać i przejść na zdrowszy tryb życia. Niestety są to dopiero początki, na razie odwiedzamy codziennie osiedlowy warzywniak. Nie ma tam też takich produktów, gdzie w innych sklepach eko. Czy moglibyście podpowiedzieć, w którym miejscu wy wykonujecie takie zakupy, jeśli oczywiście kupujecie. Podzielcie się także informacjami, co warto kupić i co wy kupujecie. Dziękujemy.
#2016-07-07 08:55:01 

motyka

Użytkownik

Witam. Ja również jestem zwolenniczką zdrowego stylu życia, który w większej mierze opiera się na naturalnych produktach. Odwiedzam warzywniaki, ale także i jadę na wieś, by kupować produkty z najlepszego źródła. Chętnie też odwiedzam internetowy sklepik z ekologicznymi produktami. Najczęsciej kupuję olej z czarnuszki, olej sezamowy, kokosowy. Stosuję je w swojej kuchni dość często. W miejscowej piekarni codziennie kupuję razowy chleb. Na moim stole nie brakuje warzyw.
#2016-07-07 09:42:54 

lady_C

Użytkownik

Witam. Cieszy mnie tka moda na bycie eko. Wydaje mi się, że produkty ekologiczne mają zbawienny wpływ na nas i nasze środowisko. Wiele produktów ekologicznych znalazłam w tym sklepie https://sklepnaszezdrowie.pl/. Oczywiście nie kupuję tylko i wyłącznie produktów spożywczych oznaczonych, jako te eko, chętnie też sięgam po kosmetyki takiej serii. Potwierdzam ich działanie, są o niebo lepsze od tych chemicznych.
#2016-07-07 10:48:02 

Niszczyciel

Użytkownik

Nic nie zstąpi schabowego, coli i chipsów!
#2016-07-07 12:05:12 

SumaPiękna

Użytkownik

Hej, zastąpi, zastąpi, gdybyś miał okazję sam byś się o tym przekonał. Mnie osobiście przekonały produkty takie jak makarony zwłaszcza z ryżu, albo makarony wielozbożowe. Bogatą ofertę znalazłam w tym sklepie https://sklepnaszezdrowie.pl/pl/c/Makarony%2C-Maki/21/1/default/1/f_at_1_0/1. Generalnie nie wyobrażam sobie życia bez makaronów. Pozdrawiam
#2016-07-07 14:51:52 

pan_kapitan

Użytkownik

Dla mnie to wszystko brzmi ciekawie. Może i sam się skuszę :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015