Elegancka mama

#2016-07-21 03:23:54 

motyka

Użytkownik

Dzień dobry wszystkim przyszłym mamuśkom!!! Jestem mamą, która póki co nie może zrezygnować z pracy a brzusio coraz większy :D Dodam, że pracuję w dużej firmie, w biurze, gdzie powinnam na co dzień wyglądać nienagannie i elegancko, jednym slowem byc wizytowka firmy... Coraz trudniej znaleźć mi odpowiednie ubrania, w które się zmieszczę, co wskazuje na to, że chyba czas na małe zakupy. Doradźcie mi proszę, gdzie je najlepiej zrobić? Gdzie Wy kupujecie odzież ciążową? Podzielcie się swoimi doświadczeniami :)
#2016-07-21 05:18:07 

Dobrowolna

Użytkownik

Witaj, ogólnie zakup ładnych i eleganckich ciuchow ciazowych to nie lada wyzwanie! Nie macie pojęcia ile czasu spędziłam szukając sukienki na Komunię mojej chrześnicy... Nie wiem, czy jestem az taka wybredna, czy z moja figurą cos nie tak... Ostatecznie musiałam iść w spodniach i bluzce, bo NIC nie mogłam dostać :( ale Tobie zycze powodzenia
#2016-07-21 06:34:46 

Marysieńka

Użytkownik

Cześć :) Może miałaś pecha do sklepów.. Przepiękne, modne i eleganckie rzeczy można znaleźć w sklepie, do którego przesyłam link: http://moromu-sklep.pl/content/4-o-nas. Upolowałam tam kilka świetnych koszul, które ładnie leżą i sa super wygodne. Wiele jest bluzek w czerni i bieli, eleganckich, wydaje mi sie, ze idealn ie nadaja sie do pracy w biurze. Oprócz tego sukienki, płaszczyki, jeansy – wszystko czego kobieta w ciąży zapragnie :D Ceny tez bardzo przystepne.
#2016-07-21 07:46:36 

HenrykaWielka

Użytkownik

Witam, dodam, ze wspomniany przez koleżankę wyżej sklep, jest sklepem internetowym, co jest bardzo bardzo wygodne w naszym stanie :) Kilka kliknięć i zakupy zrobione. A wybór jest naprawde spory. Kupilam tam leginsy i koszulki ciazowe, na pewno jeszcze tam wroce. Polecam
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015