Co musi się znaleźć w każdym warsztacie wulkanizatora?

#2016-07-21 02:13:23 

SumaPiękna

Użytkownik

Co powinno się znaleźć w dobrze wyposażonym warsztacie wulkanizacyjnym? Co jest niezbędne, co warto mieć, ale można sobie poradzić bez tego, a co kupiliście, a okazało się niepotrzebne?
#2016-07-21 03:56:55 

Marysieńka

Użytkownik

Na pewno musisz zaopatrzyć się w sprężarkę tłokową. Powinna mieć solidna pompę, dzięki której nie będzie tak głośno, a jej praca będzie bardziej równomierna. Fajne są wersje mobilne, które łatwo można przenosić. Nawet jeśli nie zamierzasz się ruszać z warsztatu, zawsze będzie potrzeba by ja przesunąć w inne miejsce. taka sprężarka będzie po prostu dużo wygodniejsza. Najlepiej kup taka z gwarancją. Co najmniej na rok.
#2016-07-21 04:09:13 

Dobrowolna

Użytkownik

Pamiętam, ze w warsztacie mojego taty najważniejsze były nasadki udarowe. takie nasadki pasują do większości narzędzi pneumatycznych. Teraz można znaleźć bardzo dużo rodzajów nasadek. Nawet produkują takie do uszkodzonych śrub. Wszystkie nasadki muszą być trwałe i niezawodne. najlepiej mieć po kilka z każdego rodzaju. Tak w razie czego, żeby nie musieć szukać.
#2016-07-21 06:19:23 

HenrykaWielka

Użytkownik

W wulkanizacji niezbędne są farby do opon. Można je znaleźć na przykłąd tutaj http://sklep.tiptopol.pl/chemia-warsztatowa-i-akcesoria/farba-do-opon/eco-black-farba-do-opon-1-l-koncentrat.html. farba to podstawa, bo polepsza wygląd, usuwa zabrudzenia i ślady po kredzie, pokrywa mikropęknięcia i spowalnia proces starzenia. Jest niezbędna podczas każdej naprawy i nie tylko.
#2016-07-21 09:05:00 

pan_kapitan

Użytkownik

Wszystko jest potrzebne, nie ma co oszczędzać na narzędziach. Nie zapomnij o podnośniku i to kilku rodzajach. Bo inaczej nie będziesz miała szans zmienić opony.
#2016-07-21 09:25:46 

SumaPiękna

Użytkownik

dzięki wszystkim za rady, też mi się wydawało, ze te narzędzia są niezbędne. Pozdrawiam.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015