Czy montaż paneli szklanych jest trudny?

#2016-07-27 06:37:41 

lady_C

Użytkownik

Czy montaż szklanych paneli z nadrukiem jest jakoś szczególnie uciążliwy? Chciałam nieco przerobić kuchnię, a nie chcę skuwać płytek ze ściany. Podobno panele kuchenne ze szkła hartowanego można bez problemu nakleić na każde kafle, ale wole dopytać kogoś, kto już coś takiego montował. Chętnie posłucham rady, kogoś bardziej doświadczonego w temacie:)
#2016-07-27 09:03:11 

Skarb

Użytkownik

Nie musisz skuwac płytek. Jeśli zamówisz dobrej jakosci szklane panele kuchenne to bez problemu przykleisz je praktycznie do każdej w miarę gładkiej powierzchni. Wystarczy tylko odrobina sylikonu montazzowego na wewnętrzną częśc panelu i gotowe. Panel przyciskasz do ściany, tak żeby sylikon złapał i powinno się trzymac. Żeby przez przypadek panel się nie zsuneła, gdy nie jest zaparty o meble, musisz go czyms podeprzeć albo odpowiednio długo trzymac.
#2016-07-27 12:02:20 

Okrętowy

Użytkownik

Też mi się podobają takie panele, tylko że na razie są dla mnie odrobinę za drogie. Dlatego póki co zostaje przy klasycznych rozwiązaniach. A co myślisz o fototapecie Golden Gate w łazience, może być ewentualnie naklejka? Myślisz, że taki motyw będzie pasował do łazienki?
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015