Czas na remont

#2016-07-29 00:26:55 

spoko_ziom

Użytkownik

Witajcie. Jestem od niedawna. Zjechałem do polski i zacząłem remontować stare mieszkanie po babci na poważnie. Na poważnie czyli od podstaw, takk by to można było zrozumieć. Szukam jednakowoż inspiracji i zapału, a przede wszystkim wiedzy, której mi brakuje. Niestety remont mieszkania to drugoplanowa sprawa, dlatego pomyślałem, że wykonam go sam z bratem. No i tu jest problem, nie bardzo wiem co i jak bo rozumiem, że to nie tylko kwestia pomalowania ścian czy wymiany wykładzin. Poradzcie na czym się skoncentrować najbardziej.
#2016-07-29 03:08:12 

pan_kapitan

Użytkownik

Skoncentruj się na pieniądzach bo tego będzie ci najwięcej potrzebne. a na poważnie to wydaje mi się, że będziesz musiał odwiedzić dobre sklepy hydrauliczne bo jeśli to stare mieszkanie to na pewno przyda się całkowita wymiana instalacji wodociągowych i pewnie nie tylko tych. Ja bym w tym temacie odrobinę pokopał.
#2016-07-29 05:30:38 

lady_C

Użytkownik

Witam. Ja bym poradziła wziąć pod uwagę pracę fachowców. Oni najlepiej będą wiedzieli co trzeba zrobić a co nie. Doradzą ci od razu co jest w tym mieszkaniu do wymiany. Zastanów się jeszcze nad tym, żebyś sam później nie przepłacał.
#2016-07-29 06:18:02 

Krokodyl

Użytkownik

Witam, z jednej strony rozumiem wasz męski upór z drugiej strony koleżanka ma sporo racji. Może lepie zatrudnić fachowca chociażby tylko do pomocy. On będzie wiedział jakie na przykład części kolankowe czy złączniki, albo reduktory są do wymiany. Samemu wcale nie jest taniej, a jest dużo trudniej i dłużej. Powodzenia w remoncie.
#2016-07-29 07:50:10 

Okrętowy

Użytkownik

Witam. Ja tam bym fachowców nie wzywał tylko sam nad wszystkim dobrze pomyślał. Przede wszystkim sprawdź sobie ten sklep http://e-mikas.com.pl/pl/c/Kotly-gazowe-do-c.o./19 . Mają fajne kotły gazowe, które być może wam się przydadzą. Skoro to stare mieszkanie, pewnie w kamiennicy zapewne nowe przyłącza będą nieodzowne.
#2016-07-29 10:10:15 

DymNaStadionie

Użytkownik

Ja to bym im polecił, ale dobrą ekipę remontową, bo samemu to można się zarobić. Chociaż kotły, które poleciłeś według mnie są super. Sam się zastanawiam nad takim cudeńkiem.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015