Opaski na rękę

#2016-08-04 21:05:37 

Niszczyciel

Użytkownik

Witajcie, szukam miejsca, w którym będę mógł zakupić opaski lub drukarki takich opasek (wiem, że cos takiego istnieje ;) ) na rękę dla pacjentów. Macie jakies pomysły?
#2016-08-04 23:56:17 

pan_kapitan

Użytkownik

Dzień dobry, dzień dobry!! Od stycznia 2013 roku wyszło właśnie Rozporządzenie Ministra Zdrowia, które nakladq a scisly obowiazek zaopatrzenia sie w takie opaski na szpitale. Dlatego wiele firm rozpoczeło dystrybucje takich opasek jak i drukarek, wybor jest duzy, na rynku znajdziesz na pewno wiele propozycji.
#2016-08-05 00:43:30 

DymNaStadionie

Użytkownik

Witam, witam. Wejdź na stronkę http://jantar.pl/branze/sektor-publiczny/ochrona-zdrowia-healthcare/ – słyszałem wiele dobrego o tej firmie, solidna, porzadna, nie zabija cenami ;)
#2016-08-05 02:20:01 

Okrętowy

Użytkownik

To prawda... do wyboru mają i opaski samozaciskowe dla doroslych i dla niemowląt, na rękę, z kodami ;) Oprócz tego niezbędne czytniki, terminale no i wspomniane przez kogos wyzej te drukarki, ktore drukuja opaski dla pacjentów. Mozna dostac np opaske Z-Brand Direct, który jest bardzo popularnym materialem do druku opasek albo np Z-Brand Fusion – samolaminujace opaski
#2016-08-05 04:34:49 

Marysieńka

Użytkownik

A przede wszystkim możesz miec pewnosc, ze produkty te beda dostosowane do sektora ochrony zdrowia. Ja natomiast kupowalam u nich drukarki etykiet – bardzo dobra jakosc drukowanych etykiet, trwały i solidny sprzet. Polecam!
#2016-08-05 06:51:37 

Niszczyciel

Użytkownik

Dzięki bardzo ;) Znajomy tez mi cos wspominal, ze to dobra firma, kupował etykiety samoprzylepne na rolce, mówił ze byl ogromny wybór itp. Wolałem sie jednak upewnic, potwierdziliscie co mówil ;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015