Pomysł na spędzenie weekendu z rodziną

#2016-08-16 07:52:27 

motyka

Użytkownik

Cześć wszystkim! Zastanawiam się nad którymś z przyszłych weekendów, bo chciałabym go spędzić nieco inaczej niż zwykle, czyli w domu, ewentualnie na spacerze po okolicy albo przejażdżce rowerowej. Problem jednak w tym że nie do końca wiem czego bym chciała, ale na pewno nie chcę siedzieć w domu. Może podpowiecie mi jak wy spędzacie czas wolny? Z góry dzięki i pozdrawiam serdecznie.
#2016-08-16 10:33:53 

DymNaStadionie

Użytkownik

Warto jest sobie gdzieś wyjechać poza miejsce zamieszkania, ale nie koniecznie musi to być od razu 300 km. Dużo pracuję więc nawet nie miałbym siły ani ochoty na takie wojaże bez dłuższego urlopu, wiec z żoną staramy sie poruszać głównie w centralnej Polsce. Ostatnio szukaliśmy niedrogiego rodzinnego hotelu w okolicach Łodzi i udało nam się znaleźć fantastyczne miejsce w którym miło spędziliśmy czas i odpoczęliśmy. Warto poszukać takich miejsc w swojej okolicy :)
#2016-08-16 13:15:57 

lady_C

Użytkownik

Jak już mówimy o centralnej Polsce to zawsze miło spędzam czas w płockich hotelach. Jest to bardzo spokojne i ciekawe miasto które ma coś w sobie co pozwala na odpoczynek i naładowanie akumulatorów. Nie powiem wam jakie atrakcje można tam zaliczyć bo ja zwykle spaceruję po skarpie i wracam do ośrodka żeby pójść na spa, posiedzieć nad jeziorem itd.
#2016-08-16 13:40:47 

Krokodyl

Użytkownik

Hej! Wynajmowałem salę szkoleniową w Płocku na jedno z moich pierwszych szkoleń. Udało mi się trafić na bardzo malowniczo położony ośrodek który tak mnie urzekł że z żoną bardzo często jeździmy tam na weekendy, albo zaglądamy tak okazyjnie przejazdem, chociażby na jedną noc bo naprawdę warto. Polecam każdemu spacery po lasach, albo skarpie. Mają też wspaniałą starówkę, a wszedzie panuje taki spokoj i mily klimacik.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015