Do czego stosujecie uszczelki?

#2016-08-18 06:44:31 

HenrykaWielka

Użytkownik

Cześć wszystkim! Ostatnio byłem z kolegą w siedzibie sklepu stacjonarnego Tesa. Sprzedają tam przede wszystkim uszczelki różnego rodzaju. Różnego rodzaju! Właśnie to mnie zdziwiło w największym stopniu bo nawet nie zdawałam sobie sprawy, że jest tyle różnych uszczelek do tak wielu zastosowań. A wy używacie uszczelek do czego?
#2016-08-18 08:40:49 

limba

Użytkownik

Jak mieszkaliśmy jeszcze w starym domu, to zawsze kupowaliśmy specjalne uszczelki do okien drewnianych. Teraz na rynku największy popyt jest na uszczelki silikonowe do okien pcv i takie do okien drewnianych zdarza się, że trudno dostać. Sklep o którym mówisz, oczywiście jest mi znany. I też mogę go ze swojej strony polecić z czystym sumieniem :).
#2016-08-18 09:28:20 

Okrętowy

Użytkownik

jestem mężczyzną a kwestia uszczelek to taka właśnie męska sprawa (tak jak dla kobiet gotowanie czy gadanie o ubraniach i kosmetykach). A jednak też nie wiedziałem o wielu produktach tego typu i to jest podobnie jak z tym, że nieznajomośc prawa szkodzi. Nieznajomość tematu uszczelniania też szkodzi. Nie wiedziałem na przykład, że istnieją wymieniane uszczelki do drzwi samochodowych ale bardzo szybko naprawiłem ten błąd i zamontowałem tam gdzie trzeba.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015