Ceny stron www

#2016-08-25 01:09:10 

Krokodyl

Użytkownik

Witam wszystkich bardzo serdecznie. Właśnie postanowiłem, że założę temat, bo nurtuje mnie kwestia Ce dotyczących zakładania stron www. Chciałem zapytać się doświadczonych kolegów i koleżanek o to jak to wszystko wygląda w praniu. W tej tematyce niestety jestem laikiem, dokształcam się jak mogę, dlatego podpowiedzcie co o tym wiecie. Będzie mi bardzo miło trochę was poczytać. Pozdrawiam
#2016-08-25 03:33:03 

DymNaStadionie

Użytkownik

Cześć. Wszystko zależy i od tego czy masz już jakąś domenę czy dopiero startujesz. Jak masz, to wyszukaj sobie najtańsze odnowienie domeny bo coś takiego też oczywiście jest możliwe. Generalnie wziął bym na cel tańszą opcję hostingu i domeny od Hekko bo mają aktualnie chyba najlepsze ceny z wszystkich.
#2016-08-25 05:30:31 

Krokodyl

Użytkownik

Dzięki, a czy nie ma opcji darmowych na coś takiego?
#2016-08-25 07:19:01 

Okrętowy

Użytkownik

witam. Opcja darmowa jak mówisz jest, jest tego pełno, ale umówmy się, to jakość bardzo watpliwa. Lepiej zapłacić i mieć spokój, że wszystko hula jak należy. Musisz sprawdzić sobie ceny domen pl bo one nie są wysokie, tym się nie masz co zrażać. Wielu patrzy tylko na to co darmowe, ale jak już sobie to przetestujesz to zdasz sobie sprawę, że parę złotych za rok to niewiele.
#2016-08-25 08:17:22 

Lost

Użytkownik

Hejka. No własnie tak to jest, że każdy chce mieć jak najtaniej. Wejdź sobie sprawdź w przeglądarce ile kosztuje hosting i przekalkuluj czy ci się te opłaca. Ja tam też nie ufam tym darmowym wersjom serwerów, bo to się więcej tnie jak chodzi, dlatego wolę zapłacić i mieć spokój.
#2016-08-25 09:58:37 

Krokodyl

Użytkownik

W sumie to macie rację, tak też chyba zrobię. Skoro darmowy jest takiej niskiej jakości to rzeczywiście lepiej zapłacić parę złotych i mieć pewność, że jak klienci będą przeglądać moją witrynę nic się tam nie przytnie. Dzięki wszystkim za podpowiedzi, bardzo mi pomogliście.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015