Nowa garderoba!

#2016-08-29 23:38:02 

SumaPiękna

Użytkownik

Heja! Przyszło lato, a niedługo jesień, a ja dopiero teraz wróciłam za granicy i musze odświeżyć swoją garderobę. Postanowiłam, ze zrobię większe zakupy teraz, gdy jestem w Polsce. No ale problem w tym, że nie chcę jechać po prostu do galerii i tam kupować ciuszki, tylko wolałabym już coś bardziej.. lepszego jakościowego (bez urazy, chodzi po prostu m.in. o włoskich projektantków mody, których mało w sklepach). Możecie coś podpowiedzieć? Gdzie zrobić fajne zakupy? Proszę..!
#2016-08-30 01:39:31 

Kwiaciarka

Użytkownik

Ja ostatnio byłam w świetnym sklepie z ciuchami Danza Dimensione w Poznaniu i mogę Ci niesamowicie polecić to miejsce! Wybór mają wręcz kosmicznie dobry. Dużo pięknych sukienek, butów, torebek.. normalnie wszystko możesz kupić z tej stronki co Ci podałam. Polecam.
#2016-08-30 03:51:57 

motyka

Użytkownik

Ja mega cenię sobie swoje wygodne buty Liu Jo, które naprawdę kupiłam po okazyjnej cenie. Myślę, że śmiało mogę napisać, że to jeden z moich lepszych zakupów ever, jeśli chodzi o ubrania i różne dodatki ;) może Tobie też się spodobają? Zresztą zobacz sobie sama i zdecyduj ;) w końcu każdy ma inny gust.
#2016-08-30 05:49:54 

eLka

Użytkownik

Mówiąc wprost, idź do Loretti Boutique ;) Jest to doskonale zaopatrzony sklep z wieloma włoskimi ubraniami. Nie można im zarzucić nic – ubrania są na niesamowitym poziomie, doskonały materiał, krój i dużo elegancji w sobie mają. Jak chcesz poczuć się wyjątkowo w jakiś ubraniach, to idź do nich i zamów sobie coś ;)
#2016-08-30 08:10:01 

lady_C

Użytkownik

dobrze, że weszłam sobie na ten temat na forum.. chyba też sobie coś zamówię dla siebie, bo takie pięknie ubrania tutaj podlinkowałyście, że grzech nie kupować <3
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015