Czy warto kupować tanie wyposażenie do samochodu?

#2016-08-31 22:54:02 

egzamin

Użytkownik

Pewnie każdy z was zauważył, że wszystko dosłownie można kupić drożej albo taniej. Zastanawiam się czy w przypadku takich rzeczy jak czesci do samochodow czy inne tego typu akcesoria warto wydawać dużo, czy można malo. Często spotykam się ze stwierdzeniem, że na samochodzie i niczym co się z nim wiaże nie powinno się oszczędzać bo to jest kwestia bezpieczeństwa ale czy na pewno zawsze drogie znaczy lepsze?
#2016-09-01 00:30:45 

Lost

Użytkownik

Wiesz, to zależy o czym mówimy, bo tanie to może oznaczać albo przedmiot na przykład słabej firmy (ale też niekoniecznie), ale drogiej tylko po prostu w niższej cenie. W tym drugim przypadku na pewno warto kupować takie rzeczy jak tylko się da
#2016-09-01 02:38:04 

HenrykaWielka

Użytkownik

No raczej ze warto kupować coś, co jest dobre, tanio. Poza tym rózne sklepy przecież oferują rózne ceny tych samych produktów. Ale na pewno na jakości nie warto oszczędzać, więc jak chcesz kupić na przykład tanie części, to szukaj sklepu, który zaoferuje ci dobre jakościowo produkty, renomowanych marek, ale w cenach niższych niż w innych miejscach czy w większości miejsc
#2016-09-01 04:15:25 

Kwiaciarka

Użytkownik

No pewnie, że warto, w ogóle często niektóre sklepy doliczają sobie różne takie koszty, które sprawiają, że dużo zarabiają kupując tanio przedmioty, sprzedając powyżej ich wartości co nam konsumentom wcale się nie opłaca. Ludzie często kupują takie rzeczy bo właśnie obawiają się, że jak cena jest niska to już coś jest nie tak z danym towarem i przez to płacą za dużo. Trzeba szukać i porównywać oferty.
#2016-09-01 05:35:20 

Lost

Użytkownik

Zgadzam się, choć to pewnie nie będzie łatwe, ja ostatnio szukałem akumulatorów w Krakowie tanio wprawdzie znalazłem, ale niewiele jest sklepów które proponują takie korzystne warunki.
#2016-09-01 05:53:25 

egzamin

Użytkownik

Zdaję sobie sprawę z tego, że nie jest łatwo znaleźć takie oferty, ale coś za coś, jak nie chcę wydawać dużo kasy to muszę poświęcić czas na szukanie, porównywanie ofert itp., a także dowiedzenie się, które akcesoria są dobrej jakości, na przykład jeśli szukam tanich bagażników dachowych Ceny są bardzo różne, a ja chcę dobry bagażnik, solidny, a jednocześnie w rozsądnej cenie.
#2016-09-01 07:53:00 

Lost

Użytkownik

Na pewno znajdziesz bez problemu i dobrze robisz, nie ma sensu przepłacać skoro można mieć równie dobrą rzecz znacznie taniej. Pozdrawiam
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015