Wypadek samochodowy i problem z odszkodowaniem.

#2016-09-23 03:16:15 

egzamin

Użytkownik

Siema wszystkim. Mam takie proste i szybkie pytanie. Mam problem ze swoją firmą ubezpieczeniową które nie chce i wypłacić odszkodowania za wypadek nie z mojej winy. Co mogę z tym zrobić? Nie mam czasu na wojnę z takim dużym przeciwnikiem.
#2016-09-23 03:50:59 

Lost

Użytkownik

Tak po prostu firma odrzuciła wniosek o odszkodowanie? Miałem podobny problem jak ubiegałem się o odszkodowanie po wypadku w Poznaniu. W takiej sytuacji najlepszym wyjściem będzie zgłosić się do firmy która walczy o odszkodowania dla klientów. Wysyłam namiary w prywatnej wiadomości ;)
#2016-09-23 06:04:14 

eLka

Użytkownik

Jedną z lepszych firm w tej branży jest firma Invicte. Pomogli mi już dwa razy i jestem zadowolona z usług. Wszystkie formalności załatwiłam u nich w biurze i później tylko czekałam na rozwój sytuacji. Udało się odzyskać prawie całą kwotę i jeszcze koszta związane ze sprawami sądowymi.
#2016-09-23 07:03:33 

limba

Użytkownik

Również korzystałam z ich usług więc polecam, firma bardzo doświadczona w tym co robi a fachowcy jacy tam pracują wypytają o wszystko co może pomóc w dochodzeniu do swoich racji. Warto im zaufać bo sama możesz tylko stracić dużo nerwów.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015