Jak i czy można sprzedać samochód bez ubezpieczenia i przeglądu??

#2016-09-26 22:10:15 

Krokodyl

Użytkownik

Mam u siebie na podwórki bardzo stare Suzuki, samochód już dobrych kilka latek stoi zapomniany, nie jeździ, nie był odpalany i ogólnie nie posiada przeglądu co oczywiste, a do tego także i ubezpieczenia. Auto należy do mojego ojca, który z powodów zdrowotnych kiedyś wstawił je na podwórko no i tak sobie stoi. Nie wiem czy z tego auta coś będzie, ale chciałbym je sprzedać, może komuś nawet na części się przyda. Pytanie tylko co z tym przeglądem i ubezpieczeniem, można bez tego auto sprzedać?
#2016-09-26 22:34:03 

Niszczyciel

Użytkownik

jedyny problem polega na tym, że bez przeglądu kupujący nie może auta nawet na hol zabrać, musi załatwić sobie lawetę, a to może utrudnić sprzedaż za sensowne pieniądze. W kwestii ubezpieczenia to wiadomo, odpowiedzialny jest właściciel i nawet można dostać za to karę, dla nowego właściciela nie powinno stanowić to problemu.
#2016-09-27 01:23:40 

Kwiaciarka

Użytkownik

W skupie samochodów możesz takie autko spieniężyć, im to chyba jest wszystko jedno ;) Mój mąż sprzedał jakiś czas temu autko, które tez długo stało, ubezpieczenie było co prawda, ale przeglądu dawno już nie.
#2016-09-27 04:17:21 

Krokodyl

Użytkownik

Znalazlem taką firmę http://superautomarket.pl/skup-aut-suzuki/ i zaproponowali mi ciekawe pieniążki, swoją drogą nawet słowem nie wspomnieli że jakieś problemy w kwestii braku tych dwóch rzeczy. Super sprawa, w takim razie będzie trzeba się chyba pozbyć samochodziku.
#2016-09-27 06:18:13 

Niszczyciel

Użytkownik

Jak się chce to wszystko można, a autko może jeszcze odżyje w silnikach innych pojazdów, bo wiele części pewnie będzie odzyskanych ;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015