Stacja Kontroli Pojazdów przyjazna klientce

#2016-10-19 02:22:10 

motyka

Użytkownik

Kochani, nie ukrywam, że czuję się czasem traktowana, jak głupek w takich miejscach, które uchodzą za zupełnie męskie. Byłam w kilku stacjach, gdize jak przyjeżdżałam, to strasznie z góry mnie panowie mechanicy traktowali i mówili, żeby to najlepiej mąż przyjechał, bo jemu powiedzą dokładnie o co chodzi, jak są jakieś usterki. A co to? Kobieta się znać nie może i nie zrozumie? Wobec tego szukam jakiejś dobrej stacji we Wrocławiu, gdzie mnie nie potraktują jak kogoś gorszej kategorii.
#2016-10-19 03:16:52 

lady_C

Użytkownik

Współczuję i doskonale rozumiem. Sama miałam podobny problem, ale wtedy mąż sam się wkurzył i znalazł taką stację SPEEDCAR we Wrocławiu, tam w ogóle mają zupełnie inne podejście do klienta, no i mnie traktują jak człowieka, a nie jak babę za kierownicą.
#2016-10-19 04:25:18 

Grzech

Użytkownik

Myślę, że jednak też najważniejsze, by byli to dobrzy fachowcy, ale to dobrze się składa, bo to akurat rzeczywiście porzadna SKP. Sam jeżdżę tam nie tylko na przegląd rejestracyjny, ale też i na diagnostykę techniczną, szczególnie, kiedy muszę jechać gdzieś dalej.
#2016-10-19 07:04:06 

DymNaStadionie

Użytkownik

Ja znalazłem własnie ich stację diagnostyczną w Warszawie i zastanawiałem się, czy korzystać z ich usług, ale widząc Wasze wpisy nie mam już wątpliwości :) Muszę się z nimi tylko umówić.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015