Jak zamontować taras? Pomocy!

#2016-11-23 23:47:34 

Grzech

Użytkownik

Mam taki problem, otóż nie mam pojęcia jak się zabrać za budowanie tarasu, a podłoże na którym ma być umiejscowiony jest strasznie krzywe… ;/ co robić?
#2016-11-24 00:46:04 

DymNaStadionie

Użytkownik

Musisz przede wszystkim zrobić wsystko, by wypoziomowac taras. Spróbuj to zrobić klinami lub stopkami. W sklepach z materialamai budowlanymi sa cale polki dotyczące tarasow. A i jeszcze cos jak masz krzywe podloze to lepiej ogarnij kompozyt, nie deski drewniane.
#2016-11-24 03:04:01 

Skarb

Użytkownik

Moim zdaniem jak kolega ma krzywe podloze to tylko drewno wchodzi w gre… przecież kompozyt ma rozne sposoby mocowania. A co jak trzeba będzie deskezwezyc? Nie ma opcji żeby potem ja polaczyc z reszta.
#2016-11-24 06:00:52 

DymNaStadionie

Użytkownik

Obecnie na rynku jest bardzo szeroki wybór tarasowych desek wpc, więc nie ma opcji żeby nie można było dobracczegos sensownego. A kompozyt ma więcej zalet niż wad. Jest lekki i bardzo wytrzyamly, poza tym nie zniszczy się tak szybko na tarasie jak drewno. No i montaż jest zdecydowanie prostszy. Tylko trzeba pamietac ze wylewka betonowa musi być idealnie płaska, wiec poscieraj wszystkie nierówności.
#2016-11-24 08:40:52 

Grzech

Użytkownik

To chyba zdecyduję się na kompozyt. Dzięki za wszystkie podpowiedzi. Lubie takie dyskusje!
#2016-11-24 10:02:20 

DymNaStadionie

Użytkownik

Nie daj się namowic na drewno. Już tu się ktoś znalazł. PCW i drewno daja polaczenie idealne, wiec czemu z niego nie korzystać? Sąsiedzi też mają kompozytowy taras i nie mogą przestać piać z zachwytu nad tym tworzywem. Nie mam ochoty remontować co 3 lata taras wiec trzeba było wymyslec sposób na ogarniecie tego w inny sposób. Stąd pomysl o kompozycie.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015