Szkolenie dot. bezpieczeństwa i higieny pracy

#2016-12-20 23:20:34 

Grzech

Użytkownik

Cześć wam. Mamy w firmie mały rozgardiasz i nie wiem jak sobie pomóc. Potrzeba nam firmy, która ogarnie szkolenia. Czy znacie może taką, która będzie mogła przeprowadzić w miarę sprawnie szkolenia BHP oraz szkolenia ppoż lub pierwszej pomocy. Zależy mi generalnie na czasie, im szybciej tym lepiej i nie będę ukrywał, troszkę na cenie też. Za dużo już wydaliśmy. Proszę o komentarz osób, które mają jakieś doświadczenie. Pozdrawiam i życzę miłego dnia.
#2016-12-21 01:56:38 

DymNaStadionie

Użytkownik

Siemka. myślę, że najlepiej byłoby gdybyś zwyczajnie poszperał sobie w sieci i porównał kilka propozycji. Firmy, które przeprowadzają szkolenia i te okresowe kursy są tak rozreklamowane, że na pewno coś znajdziesz odpowiedniego i na cenę i w związku z czasem. Sorry, że niezbyt fachowa odpowiedź, ale za to moim zdaniem najskuteczniejsza. Pozdrawiam.
#2016-12-21 03:10:03 

motyka

Użytkownik

Dzień dobry. Ja jestem zdania, że najlepiej wziąć pod uwagę to co blisko. Na pewno są odpowiednie firmy w twoim mieście, które świadczą takie usługi. Musisz tylko dobrze poszukać. Ja tam zawsze wybieram to co znam. A na akie szkolenie chętnie bym się zapisała, zwłaszcza w związku z pierwszą pomocą. Pozdrawiam
#2016-12-21 05:16:18 

lady_C

Użytkownik

Witajcie. Nie jestem przekonana co do słuszności wywodów, że najbliższe firmy są najlepsze. Dam ci namiar na link strony firmowej, konkretnie tej http://szczecin-bhp.pl/ znajdziesz tam wszelkie informacje. Myślę, że pod względem ceny też warto wziąć ich pod uwagę. Pozdrawiam i życzę udanych wyborów. Pa
#2016-12-21 07:18:56 

Skarb

Użytkownik

jestem za, też nas szkolili, dobrzy są, warto sprobowac
#2016-12-21 08:29:24 

Grzech

Użytkownik

Ok., dzięki wszystkim za uwagę. Sprawdzę sobie tę firmę. Dzięki za link.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015