Czy ktoś zna cennik plis w Warszawie?

#2017-01-13 02:41:59 

Kwiaciarka

Użytkownik

Cześć, chciałabym zamontować u siebie w mieszkaniu plisy okienne, jednakże za bardzo nie orientuje się w cenach jakie oferują sklepy w Warszawie. Czy ktoś mógłby mi podrzucić jakiś cennik? Będę bardzo wdzięczna.
#2017-01-13 04:20:50 

Marysieńka

Użytkownik

Hej, wszystko zależy od sklepu. Każdy ma trochę inne ceny. Ja także zamawiałam plisy z Warszawy cennik znalazłam na stronie sklepu. Jeżeli chcesz zobaczyć jak to mnie więcej wygląda to polecam Ci zajrzeć na tą stronę: http://moreno.zaluzje-warszawa.eu/cennik, która należy do fajnego sklepu, z którego zamawiałam plisy okienne.
#2017-01-13 05:44:21 

Niszczyciel

Użytkownik

Witaj, także kupowałem plisy okienne we wspomnianym przez moją poprzedniczkę sklepie. Moim zdaniem mają jedną z lepszych ofert wśród sklepów w Warszawie. Co więcej, oferują darmową dostawę i montaż, więc wiele kosztów cię omija.
#2017-01-13 05:58:41 

Dobrowolna

Użytkownik

Faktycznie sklep ma bardzo fajne produkty w bardzo atrakcyjnych cenach za m2. Ja akurat kupowałam u nich żaluzje drewniane i uważam, że są rewelacyjnie wykonane.
#2017-01-13 08:50:11 

pan_kapitan

Użytkownik

Zdecydowanie polecam Ci sklep, o którym mowa. Swego czasu także musiałem zrobić rekonesans na rynku rolet i żaluzji i moim zdaniem ten sklep wypada najlepiej, pod względem cen i jakości.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015