Felgi stalowe 13” – tani sklep online?

#2017-01-24 23:14:16 

Grzech

Użytkownik

Mam pytanie do osób, które może mają więcej doświadczenia w kupowaniu felg do samochodu. Nie chce kupować używek na szrocie, a patrząc w sklepie motoryzacyjnym obok mnie złapałem się za głowę jeśli chodzi o ceny :/ ogólnie chodzi o felgi 13 cali, potrzebuję cały komplet. Znacie może jakiś tani sklep online gdzie dostanę takie felgi nie tylko w dobrej cenie, ale też z gwarnacją dobrej jakości?
#2017-01-25 01:12:31 

DymNaStadionie

Użytkownik

bo ja wiem, z jednej strony chcesz tanie, a z drugiej porządne? No nie wiem.
#2017-01-25 02:19:20 

Skarb

Użytkownik

A patrzyłeś sklep Opony Kunicki? Co prawda ja tam oponki jakiś czas temu kupowałem, ale felgi też mają. Ceny jak dla mnie bardzo atrakcyjne, a co do jakośc to kompletnie nie mam się do czego przyczepić. Kupując te felgi dokładnie tylko sprawdź parametry dla swojego samochodu, dość łatwo można się pomylić w tej kwestii…
#2017-01-25 03:48:27 

Grzech

Użytkownik

o tym sklepie nie słyszałem, dzięki za podpowiedź. Jeśli chodzi o parametry to co masz na myśli?
#2017-01-25 06:44:18 

Skarb

Użytkownik

Jak zajrzysz sobie tutaj http://sklep.opony-kunicki.pl/szukajfelgi/felgi-stalowe-13-cali to zobaczysz takie cechy jak chociażby rozstaw czy osadzenie, a do tego oczywiście musisz jeszcze zwrócić uwagę na rozmiar. Ogólnie rozstaw źle dobrany to nie założysz felgi na piastę, otwory dla śrub nie będą się zgadzały, a złe osadzenie to możliwość ocierania się koła o nadkole bądź jego wystawania poza nadkole, co w świetle naszych przepisów jest nielegalne. Jak będziesz kupował felgi stalowe 13 sprawdź to dokładnie.
#2017-01-25 08:06:08 

Grzech

Użytkownik

O rozstawie śrub to wiedziałem, ale o tym osadzeniu to nie słyszałem. Dobrze że powiedziałeś to zwrócę na to uwagę. O tyle dobrze, że kupując online można w razie czego zwrócić potem.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015