Zakup drzwi przesuwnych w Poznaniu – czy są praktyczne?

#2017-02-03 05:28:15 

Grzech

Użytkownik

Czy ktoś z szanownych Państwa posiada może w swoim domu jakieś drzwi w takiej formie przesuwanej? Chciałbym się dowiedzieć po pierwsze czy takie drzwi są praktycznie, a po drugie to czy ich trwałość jest jakaś rozsądna? Swoją drogą może od razu doradzicie gdzie w Poznaniu takie cuda sobie zamówić?
#2017-02-03 07:31:28 

DymNaStadionie

Użytkownik

Do małego mieszkania jak najbardziej mogę polecić. To dobre rozwiązanie bo zyskujesz mnóstwo miejsca. Normalnie drzwi skrzydłowe muszą mieć po swojej stronie wolną przestrzeń, obijają się o meble i w ogóle. Przy tych przesuwnych możesz za drzwiami postawić nawet dużą szafę, delikatnie tylko odsunięta od ściany, i drzwi chowają się za nią, super sprawa. Jeśli chodzi o zakup drzwi przesuwnych w Poznaniu to według mnie warto zajrzeć sobie tutaj http://drzwiwloskie.pl/drzwi-wewnetrzne/przesuwne/. Nie tylko mają ich dużych wybór, ale też są to włoskie drzwi, więc z jakości powinieneś być bardzo zadowolony.
#2017-02-03 08:24:15 

Skarb

Użytkownik

Mam w domu w dwóch miejscach takie właśnie drzwi i zero problemów z nimi. Od czasu do czasu polecam tylko przesmarowanie delikatnetych prowadnic, a najlepiej wyczyścić stary smary i dać nowy, będą latami działały ;)
#2017-02-03 08:37:46 

Grzech

Użytkownik

Bardzo fajnie, że DOM-BUD Serwis działa właśnie w Poznaniu, bo tutaj ogólnie chciałbym drzwi zamawiać. Ja mam właśnie niewielką kawalerkę i dlatego zależy mi na każdym centymentrze powierzchni, stąd pomysł na te przesuwne drzwi.
#2017-02-03 09:40:42 

motyka

Użytkownik

U nich dostajesz pełną gwarancję na drzwi, nie musisz się martwić o żadne awarie.
#2017-02-03 10:21:47 

Grzech

Użytkownik

Dzięki śliczne za pomoc, drzwi już zamówione, niedługo będę montował w domu, mam nadzieję, że nie jest to trudne ;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015